Kanalizacja w starym budownictwie

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

tomkos61
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2012, 7:34
Kanalizacja w starym budownictwie

autor: tomkos61 » 06 lut 2012, 7:52

Katarzyna K.

Zabrze


Witam. Mam otóż poważny dylemat. Dostałam mieszkanie w starym budownictwie w którym brak toalety-nawet na klatce schodowej ( jest na zewnątrz).Jest jednak w kuchni pod zlewem odpływ pod zlewem do kanalizacji z rury o średnicy 50mm.czy taką rurą można odprowadzać fekalia z wc? Myślałam o kupnie tzw. rozdrabniacza do wc- w instrukcji pisze że można ją podłączyć do rury o takiej średnicy -tylko czy takoż oto rurą można spuszczać zawartość wc? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

SGL
Re: Kanalizacja w starym budownictwie

autor: SGL » 06 lut 2012, 16:00

NIE

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Kanalizacja w starym budownictwie

autor: Bolas » 07 lut 2012, 17:11

A dlaczegoż to nie? Jeżeli jest kanalizacja a pani dobrze myśli o rozdrabniaczu to i prysznic pani może sobie podłączyć i wszystko będzie hulało wystarczy dobrze dobrać rozdrabniacz. Aktualnie rozdrabniacze nie tylko są w stanie przepompować fekalia ale także unieść je na znaczną wysokość co umożliwia podłączenie toalety nawet kilka metrów pod poziomem kanalizacji.


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 9 gości

Gotowe projekty domów