mam pytanie dotyczace spraw domu ???

Azbest jest przyczyną takich chorób jak pylica azbestowej czy międzybłoniak opłucny, a ryzyko zachorowania jest największe podczas pracy z materiałami, zawierającymi azbest. Dowiedz się jak bezpiecznie usunąć azbest.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

deepack87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2012, 17:24
mam pytanie dotyczace spraw domu ???

autor: deepack87 » 12 sty 2012, 17:27

Witam mam takie pytanie czy ktoś z was robił kiedyś w domu mieszkalnym poddasze użytkowe ??

a mianowicie chodzi mi o to gdzie zgłosić się o wszystkie pozwolenia na podniesienie domu przy tym zmieni się konstrukcja dachu i metraż interesuje mnie jakie papierki trzeba załatwić i gdzie się udać jakie przybliżone bd tego koszty itp mieszkam w powiecie będzińskim na śląsku jeśli ktoś już to przechodził z was proszę o jakieś namiary co i gdzie załatwić dodam jeszcze ze dach aktualny mam z azbest (eternit) czy jest możliwość starania się o jakieś dofinansowanie proszę o pomoc doświadczonych :)
tomasz słania

drab
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 418
Rejestracja: 02 mar 2011, 19:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:
Re: mam pytanie dotyczace spraw domu ???

autor: drab » 15 sty 2012, 18:10

wszystko nie na temat oprócz pytania o azbest, spróbuj w innym dziale tu mało kto zaglada

za usuwanie eternitu wrócą ci część kasy w odpowiednim urzędzie


Wróć do „Azbest na dachu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów