Ile kosztuje budowa garaży....

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

cypis
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2007, 14:59
Ile kosztuje budowa garaży....

autor: cypis » 16 sty 2007, 15:16

Witam, czy któryś z Panów budowlańców może +/- napisać ile orientacyjnie może kosztować budowa kompleksu garaży w zabudowie szeregowej. Przyjmijmy wariant 50 stanowisk, materiał budowlany: bloczki ytong (bez potrzeby dodatkowego docieplania oraz bez potrzeby tynkowania), bramy uchylne, poszycie dachu: blacha lub ondulina, uzbrojenie elektryczne jednego garażu: 2 podwójne gniazdka elektryczne, 2 świetlówki. Jeżeli istnieją tańsze warianty to równiez proszę o napisanie ich. Jesli czegoś nie uwzględniłem to prosze mi przypomnieć ;) Nie posiadam jeszcze projektu, dlatego nie moge prosić żadnej firmy budowlanej o wycene, dlatego Was proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Piotr 2007
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2007, 17:49
Lokalizacja: Śląsk

autor: Piotr 2007 » 16 sty 2007, 20:50

Na Śląsku-z materiałem-około 8500 zł.Ytong-bez tynku?-to chyba nie jest dobry pomysł! Podobnie jak dach z onduliny-pozdrawiam. :shock:


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów