Czarna farba na zagruntową ścianę

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
szamik
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2011, 18:49
Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: szamik » 23 wrz 2011, 18:57

Witam serdecznie.

Piszę z pewnym problemem, mianowicie nie mogę znaleźć nigdzie czarnej farby do wnętrza domu. W Castoramach i tym podobnych sklepach niestety nie ma takich rodzajów. Może macie jakieś linki do sklepów internetowych w których dostanę wymieniony kolor. Bardzo mi na tym zależy bo wpadłem na dość ciekawą koncepcję w której jednak pasuje idealnie czerń. Może chociaż ma ktoś nazwę firmy produkujących takie farby. Myślałem na pigmentami ale nie wiem ile ich musiałbym ich wlać do białej aby wyszła głęboka czerń:) A nie mam zamiaru na jedną ścianę+przejscie wydać 1000zł..

Pozdrawiam

Dodam jeszcze że będę ją kłaść na zagruntowanym regipsie jeśli ma to znaczenie.

Maaała
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2011, 8:09
Re: Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: Maaała » 23 wrz 2011, 19:20

Byłam wczoraj w leroy merlin i wzięłam sobie próbkę Duluxu i był tam kolor czarny :) Obrazek

Mamy mieszkanie w stanie developerskim, ściany z karton-gipsu zabezpieczone i zaszpachlowane na łączeniach i pierw myjemy ścianę (płytę kartonowo gipsową) mydłem malarskim potem gruntujemy i potem malujemy emulsją - ściany się wygładzą i na końcu obklejamy taśmą i malujemy na czarno z 2 warstwy.
Obrazek Obrazek

szamik
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2011, 18:49
Re: Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: szamik » 23 wrz 2011, 19:29

Hmm przyznam się że w leroyu nie byłem, pojadę jutro i sprawdzę jednak wątpie żeby mieli na stanie ze 2 litry dla mnie :( Przynajmniej już wiem że delux robi taką farbę to trochę ułatwi sprawę.

Maaała
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2011, 8:09
Re: Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: Maaała » 23 wrz 2011, 19:42

http://www.askot.krakow.pl/pl/p/POLINIT ... rrency=PLN szukaj szukaj :) w Gdańsku stałą na półce ;) są też czarne tapety i "farba" by nie przebijała ;)

basiak-k
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 07 lut 2011, 19:31
Re: Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: basiak-k » 09 lis 2011, 23:12

"Myślałem na pigmentami ale nie wiem ile ich musiałbym ich wlać do białej aby wyszła głęboka czerń"

Z białej pewnie trudno, ale z ciemniejszej już łatwiej. Może z brązowej, dużo fioletów jest dostępnych.

basiak-k
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 07 lut 2011, 19:31
Re: Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: basiak-k » 09 lis 2011, 23:13

"Myślałem na pigmentami ale nie wiem ile ich musiałbym ich wlać do białej aby wyszła głęboka czerń"

Z białej pewnie trudno, ale z ciemniejszej już łatwiej. Może z brązowej, dużo fioletów jest dostępnych.

basiak-k
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 07 lut 2011, 19:31
Re: Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: basiak-k » 09 lis 2011, 23:13

"Myślałem na pigmentami ale nie wiem ile ich musiałbym ich wlać do białej aby wyszła głęboka czerń"

Z białej pewnie trudno, ale z ciemniejszej już łatwiej. Może z brązowej, dużo fioletów jest dostępnych.

Awatar użytkownika
4ma-projekt
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2012, 16:46
Kontaktowanie:
Re: Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: 4ma-projekt » 19 sty 2012, 12:33

Polecam czarną farbę firmy Flugger - Dekso 25
Wykorzystałam tę farbę w pojecie. Ściana jest głęboko czarna z lekkim połyskiem.

CitiHome
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2012, 21:21
Re: Czarna farba na zagruntową ścianę

autor: CitiHome » 23 sty 2012, 16:28

Szukaj w sklepach internetowych,w końcu właśnie tam masz największy wybór i atrakcyjne ceny. Szczególnie teraz kiedy trwają styczniowe wyprzedaże.


Pozdrawiam CitiHome.pl


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów