Meble z salonu vs meble na zamówienie

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

emila 123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2011, 9:04
Re: Meble z salonu vs meble na zamówienie

autor: emila 123 » 27 cze 2011, 9:09

Moim zdaniem meble na zamowienie to o wiele lepsza opcja, wszystko dopasowane do wnetrza i starannie wykonane. Ja robiłam w Galerii Indeco meble kuchenne i szafe i jestem bardzo zadowolona. Cena również przystępna. Naprawde polecam :)

eko0
Re: Meble z salonu vs meble na zamówienie

autor: eko0 » 27 cze 2011, 21:58

To zależy co i jak. Jak na zamówienie to polecam dajzlecenie - wysyłasz zlecenie i czekasz na kontakt wykonawców. Jeżeli z salonu Gaiwn ma porządne meble.

kasia44
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 wrz 2011, 15:16
Re: Meble z salonu vs meble na zamówienie

autor: kasia44 » 24 paź 2011, 12:27

trzymajcie się od INDECO i ich przedstawicieli daleko, widać, że sami pracownicy reklamują te szafki i kuchnie. Mnie autoryzowany przedstawiciel firmy INDECO firma Indekor Zygmunt Gaczynski robiąc szafę zniszczyła mi mieszkanie. Na reklamacje nie odpisują, mimo sprawy sądowej wygranej kasy nie oddają, sprawa do komornika trafiła to mi właściciel Indekor pisze, żebym pośpieszył kornika bo on ma zaległości w ZUS i US, masakra! Indekor wisi mi kasę już 2 lata. Pisałem też do Indeco jak mogą autoryzować takie dziadowskie firmy jak Indekor - oczywiście Indeco też ma to gdzieś. Zresztą szafy się rozklejają, materiały takie sobie. Zresztą INDECO się ostatnio strasznie reklamuję -pewnie im te szafy nie za dobrze idą.

Simme
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2011, 12:26
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:
Re: Meble z salonu vs meble na zamówienie

autor: Simme » 27 paź 2011, 22:25

Witam Drogich Forumowiczów,

nazywam się Michał Kurzela i reprezentuję firmę Simme. Nasza firma zajmuje się produkcją nowoczesnych i funkcjonalnych mebli kuchennych oraz szaf wnękowych na zamówienie. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa oraz miast ościennych. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci jest dla nas największym powodem do dumy i jednocześnie motywacją do dalszej, ciężkiej pracy. Na wykonane i zamontowane przez nas meble udzielamy pełnej gwarancji na okres 12 miesięcy.

Dążąc do jak najlepszego spełnienia Państwa życzeń - każdą pracę rozpoczynamy od wizyty w Państwa domu, a cały proces poprzedzający montaż mebli czyli dojazd, pomiar, projekt oraz wycena jest całkowicie bezpłatny.

Na naszej stronie internetowej http://simmekuchnie.pl znajdą Państwo nasza realizacje, a także inspiracje, którymi się kierujemy. Zapoznać można się także z informacjami o tym, jak przebiega cały proces prac, z jakich materiałów produkujemy, a także zadać Nam pytania za pomocą formularza.

Udostępniamy Państwu także adres e-mail biuro@simmedesign.pl oraz numer telefonu 503-632-084, pod którym odpowiemy na każde z Państwa pytań.

Adres siedziby: Simme ul. Dąbrowskiego 25 Pruszków

Zapraszamy.

Z pozdrowieniami
Michał Kurzela, Simme

magiaorientu
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:49
Re: Meble z salonu vs meble na zamówienie

autor: magiaorientu » 31 paź 2011, 19:43

To jakie meble wybierzemy zależy od nas samych...po pierwsze musimy wiedzieć czy zależ y nam bardziej na praktyczności mebli czy na ich wyglądzie a następnie wybrać meble, które nie tylko będą się nam podobały, ale i takie które będą pasowały do naszego wnętrza.
Pozdrawiam


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości

Gotowe projekty domów