pomysły na aranżację wnętrz

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Przemysław Kalicki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 437
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:13
pomysły na aranżację wnętrz

autor: Przemysław Kalicki » 18 kwie 2011, 7:44


prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: prospektinwestycje » 22 kwie 2011, 9:31

Zapraszam do serwisu prospektinwestycje.pl który również oferuje projekty wnętrz. Na stronie kilkanaście przykładów, coś na pewno się spodoba. Wesołych Świąt.

zagubiona
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 kwie 2011, 10:44
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: zagubiona » 26 kwie 2011, 15:35

Mamy niewielki domek parterowy z dwuspadowym dachem, ozdobą są kolumny i drewniane wykończenia. Chciałabym urządzić go w stylu folkowym, albo nawiązującym do XVII-wiecznych dworków. Doradzicie jak mogłoby to wyglądać? :)
poniżej projekt:

/projekty.lipinscy.pl/Sofia_II/[/url]



Obrazek

goodidea
lubie spamować
Posty: 109
Rejestracja: 10 lut 2011, 9:37
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: goodidea » 05 maja 2011, 13:41

remonty i Fotografie zamiast tradycyjnej tapety, ściana z cegły a może oryginalna struktura płyt kamiennych. Zapraszamy do galerii dobrych pomysłów na aranżacje wnętrz.
Ulubione zdjęcie
Fotografie na ścianie zamiast tradycyjnej tapety czy farby to ciekawy sposób na urozmaicenie przestrzeni. Możemy wybierać spośród gotowych fototapet lub dostarczyć zdjęcie do studiów specjalizujących się w wieloformatowych wydrukach. Zdjęcie może zostać podzielone na części, aby łatwiej było umocować je na ścianie.
Surowa cegła
Ściana z cegły jest rozwiązaniem stosowanym zarówno we wnętrzach w dawnym stylu, jak i w tych nowoczesnych - sprawdzi się w otoczeniu materiałów, takich jak metal, szkło czy beton, ale także w sąsiedztwie drewna czy skóry.
Ściana - mebel
Ścianę pod skośnym dachem możemy wykorzystać na wiele sposobów. Można stworzyć tam ciekawe półki na przydatne drobiazgi; równie dobrze zaprezentuje się w tym miejscu domowa biblioteczka - ustawione w jej pobliżu kanapa czy fotele stworzą prawdziwy kącik wypoczynkowy.
Kamienne płyty
Oryginalna struktura płyt kamiennych sprawdzi się głównie w reprezentacyjnych salonach gościnnych, ale także w holach wejściowych. Możemy wybierać spośród kilkuset dostępnych gatunków granitów, marmurów, trawertynów i onyksów o powierzchni wykończonej na wiele sposobów.
Płytki we wnęce
Niewielka wnęka w ścianie jest doskonałym pretekstem do ciekawego zaaranżowania przestrzeni. Można zastosować tu różnego rodzaju płytki ceramiczne, kamienne lub okładziny drewniane
Kompozycja doskonała
Zastosowanie pasiastej tapety w sąsiedztwie nawiązujących do niej kolorystycznie wzorzystych zasłon najlepiej złagodzić poprzez pomalowanie jednej ze ścian na gładko - w przeciwnym razie wnętrze może wydać się chaotyczne i nieuporządkowane
Już za pomocą jednej puszki z farbą - zwykłą białą gładką ścianę można zmienić w ciekawy sposób
Obłożenie wszystkich ścian ciemnym drewnem może sprawić, że nasz gabinet nabierze cech "dostojeństwa"
Akcent w kolorze
Już za pomocą jednej puszki z farbą - zwykłą białą gładką ścianę można zmienić w ciekawy sposób. Granatowy poziomy pas, stykający się z większą powierzchnią w tym samym kolorze, może sprawić, że zupełnie przeciętna powierzchnia stanie się przemyślanym i ciekawym elementem wnętrza
Boazeria
Obłożenie wszystkich ścian ciemnym drewnem może sprawić, że nasz gabinet nabierze cech "dostojeństwa". Bardziej nowoczesny design - to deski zamocowane tylko na pewnej części ściany - pozostałą przestrzeń dobrze zagospodarować prostymi - niedekoracyjnymi meblami
SYPIALNIA
Niczym niewyróżniającą się ścianę o jednolitej barwie można w łatwy sposób zmienić w interesującą kompozycję
Skórzane obicia, zanurzone w ciemnej drewnianej ramie, pozwolą przekształcić pokój sypialniany w elegancki i luksusowy buduar
Ściana z ramką
Niczym niewyróżniającą się ścianę o jednolitej barwie można w łatwy sposób zmienić w interesującą kompozycję. Efekt taki dają cienkie i proste listy dekoracyjne w dowolnym kolorze, umocowane w najróżniejszych układach - ramy okiennej, kraciastej szachownicy czy szeregów drabinkowych
Skórzane wezgłowie
Skórzane obicia, zanurzone w ciemnej drewnianej ramie, pozwolą przekształcić pokój sypialniany w elegancki i luksusowy buduar
Zamiast tapety nad łóżkiem możemy rozciągnąć materiał
Dla miłośników literatury stworzenie "ścianek działowych" z ulubionych książek to nie tylko pomysłowe, ale i wygodne rozwiązanie
Dzianinowa robótka
Zamiast tapety nad łóżkiem możemy rozciągnąć materiał; dzięki specjalnym farbom będziemy mogli namalować na nim ulubione wzory. Sypialnia stanie się wówczas jedyna w swoim rodzaju
Ściana z książek
Dla miłośników literatury stworzenie "ścianek działowych" z ulubionych książek to nie tylko pomysłowe, ale i wygodne rozwiązanie książki do snu będziemy mieli pod ręką
POKÓJ DZIECKA
Mocny zdecydowany kolor na ścianach powinien zostać zrównoważony wyposażeniem w delikatnych i spokojnych barwach
Możliwości wykorzystania farby na ścianach są ogromne, możemy tworzyć tu indywidualne i niepowtarzalne projekty
Odważne kolory
Mocny zdecydowany kolor na ścianach powinien zostać zrównoważony wyposażeniem w delikatnych i spokojnych barwach; inaczej może powstać wrażenie nieładu i chaosu.
Ściana w kratkę
Możliwości wykorzystania farby na ścianach są ogromne, możemy tworzyć tu indywidualne i niepowtarzalne projekty. Zanim jednak pomysł zostanie przeniesiony na ścianę, wykonajmy kilka jego wersji w odpowiedniej skali na zwykłej kartce papieru
Powtórzenie podobnych motywów i kolorów na ścianie i tkaninach przynosi ciekawe efekty
Ulubiony motyw namalowany na ścianie w pokoju malucha to rozwiązanie nie tylko pomysłowe, ale i praktyczne
Tapeta i wystrój
Powtórzenie podobnych motywów i kolorów na ścianie i tkaninach przynosi ciekawe efekty. Jednak zaplanowanie takiej aranżacji wymaga sporo wyczucia - wzorzysta tapeta na wszystkich ścianach oraz zasłona z tym samym deseniem nie dadzą dobrych efektów. Bezpiecznie jest zostawić trzy ściany jednolite o barwie nawiązującej do różnokolorowej ściany i zasłony.
Zabawa na ścianie
Ulubiony motyw namalowany na ścianie w pokoju malucha to rozwiązanie nie tylko pomysłowe, ale i praktyczne. Zmywalne farby pozwalają na łatwe utrzymanie w czystości powierzchni, a nasze dziecko ma prawdziwą frajdę - mogąc wykorzystać ścianę jako pole do zabawy

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: Sztuka Wnętrz » 09 maja 2011, 20:12


naklejkomania
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: naklejkomania » 15 maja 2011, 15:41

Obrazek

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: Sztuka Wnętrz » 15 maja 2011, 19:57

Jest wiele ciekawych sposobów na ozdobienie jednej ściany. Zależy jaki efekt chcemy uzyskać.
Dekoracyjna ściana może być:
kamienna, ceglana, pokryta drewnem, tapetą, pomalowana we wzory, pokryta ozdobną tkaniną czy tynkiem dekoracyjnym.
Ważne jest też umiejętne jej podświetlenie.
Pozdrawiam,
IM SztukaWnętrz S.C.
Obrazek

Wiki66
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 26 maja 2011, 15:40
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: Wiki66 » 16 wrz 2011, 10:23

Wydaje mi się , że najlepszym rozwiązaniem, jest porada fachowca. Moja koleżanka nie miała pojęcia jak zaaranżować swoją kuchnię, chciała stworzyć bardzo nowoczesne, a zarazem funkcjonalne wnętrze. Zdecydowała się na skorzystanie z usług projektantów 3esdesign. Jest bardzo zadowolona z efektu końcowego.

Wiki66
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 26 maja 2011, 15:40
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: Wiki66 » 16 wrz 2011, 10:23

Wydaje mi się , że najlepszym rozwiązaniem, jest porada fachowca. Moja koleżanka nie miała pojęcia jak zaaranżować swoją kuchnię, chciała stworzyć bardzo nowoczesne, a zarazem funkcjonalne wnętrze. Zdecydowała się na skorzystanie z usług projektantów 3esdesign. Jest bardzo zadowolona z efektu końcowego.

zetek
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 09 maja 2011, 16:22
Kontaktowanie:
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: zetek » 19 paź 2011, 17:59

fototapety na wymiar to fajne rozwiązanie. dużo cielkawych do wyboru i łatwy montaż. poza tym przy zamówieniu określasz nie tylko wymiar, lecz także kadr, efekty i podłoże na jakim otrzymasz wydrukowana fototapete.

ilonaKalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2011, 22:52
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: ilonaKalina » 20 paź 2011, 20:04

Co do fototapet - ostatnio znalazłam naprawdę nietypową: http://www.swiatrezydencji.pl/wnetrza/p ... -i-betonie Coś niesamowitego z tą kanapą i resztą białych mebli. Poza tym - świetne wyczucie światła - przy małym oknie nie wyglądałoby to tak dobrze. Polecam galerie na tej stronie - można przeglądać i przeglądać. Artykuły też mają inspirujące.

Joannapam
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2011, 10:25
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: Joannapam » 21 paź 2011, 12:06

A ja polecam gotowe wnęki w ścianie - kupiłam, powiesiłam i mam piękne wnętrze.
Znalazlam producenta-szybko i fachowo mnie obsluzyl.
www.cubewall.pl lub www.superwneka.pl

nieznany220
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2011, 7:55
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: nieznany220 » 24 paź 2011, 7:58

ja też szukam jakiegoś pomysłu na dekoracje ściany w korytarzu, w sumie na całe to pomieszczenie http://sites.google.com/site/news048

nieznany220
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2011, 7:55
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: nieznany220 » 24 paź 2011, 8:00

ja mam dużą komunikację chyba 12 metrów i nie wiem jak urządzić żeby to wyglądało ładnie skromnie i elegancko no i nowocześnie http://sites.google.com/site/news048

zetek
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 09 maja 2011, 16:22
Kontaktowanie:
Re: pomysły na aranżację wnętrz

autor: zetek » 26 paź 2011, 19:45

IlonaKalina super te fototapety na wymiar. tu też znalazłem fajny artykuł: http://czterykaty.pl/czterykaty/5,58140 ... apety.html


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 9 gości

Gotowe projekty domów