okno "Fakro/Optilight" z Allegro - o co tu chodzi

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

kamieniek81
okno "Fakro/Optilight" z Allegro - o co tu chodzi

autor: kamieniek81 » 05 sie 2011, 16:01

Witam,

Mam kilka pytań do użytkowników i ewentualnie konsultantów.

Jak to jest że wpisując w wyszukiwarce Allegro Fakro otrzymuję na pierwszej stronie produkty Fakro/Optilight w mega niższej cenie niż Fakro z oficjalnego katalogu ( oferty ).
Czy to jest produkt Fakro czy nie ?

Jako hurtowania dachowa jak mam wytłumaczyć klientowi, który chce Fakro że nie mogę mu go sprzedać w cenie 599zł brutto z kołnierzem ( w takiej jaką widział za Fakro na Allegro ) ?
Jak tu jeszcze żyć ze sprzedaży tych okien ?

Czy szanowne Fakro też ma jakiś pomysł oprócz jeszcze bardziej skomplikowanych warunków handlowych ???

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 582
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: okno "Fakro/Optilight" z Allegro - o co tu cho

autor: FAKRO » 24 sie 2011, 9:43

Witam,

Temat ten był już poruszany na forum ale dla jasności postaram się jeszcze raz wyjaśnić.

Okna Optilight produkowane są w fabrykach firmy FAKRO na zlecenie firmy KRONMAT, która określa porametry techniczne tych okien. W kwestii budowy i wyposażenia okna te różnią się od okien firmy FAKRO i nie można traktować ich jako produkty jednoznaczne.

Różnice polegają m.in. na:
* sposobie impregnacji drewna:
- FAKRO; próżniowo -Optilight; zanurzeniowo
* budowie ościeżnicy okna
* konstrukcji nawiewnika okna
* w przypadku okien Optilight jest mniejszy zakres serwisowania np. w kwestii wymiany pękniętej szyby

Z poważaniem
Konsultant FAKRO


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów