Brak pomysłu

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
totylkoja
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2011, 15:31
Re: Brak pomysłu

autor: totylkoja » 03 sie 2011, 15:38

Oczywiście, że nie jest to jedyny pomysł na dekorację wnętrza. Innowacyjnym pomysłem jest ozdobienie mieszkania (w tym przypadku np ściany lub sufitu..kablami). Tak kablami. A mówiąc bardziej szczegółowo: instalacją lamp. Zresztą tutaj macie materiał na ten temat. Ja jestem posiadaczem kilku takich "drutów" i przyznam nieskromnie, że ktokolwiek mnie odwiedza - jest tym zachwycony. Tutaj można zobaczyć lampy Cable Power, posłuchać co do powiedzenia mają ich projektanci i dla kogo ów lampy są przeznaczone, oraz dowiedzieć się, gdzie można je nabyć. http://oognet.pl/content/details/905

Andy55
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 15 kwie 2011, 10:29
Re: Brak pomysłu

autor: Andy55 » 04 sie 2011, 8:31

Takie kable to bardziej pasują do loftów albo bardzo nowoczesnych wnętrz, w zwyklym mieszkanku, lub w takim bardziej stylowym wyglądałyby, jakby ktoś zapomniał zawiesić żyrandol po remoncie...

Stefan888
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2011, 20:43
Re: Brak pomysłu

autor: Stefan888 » 06 sie 2011, 20:48

Moim zdaniem również takie rozwiązanie niestety nie pasuje do standardowego mieszkania. I z całą pewnością nie wygląda to estetycznie ani schludnie.
naklejki dekoracyjne dla Ciebie

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Brak pomysłu

autor: Sztuka Wnętrz » 09 sie 2011, 5:34

Proszę zajrzeć na poniższe strony producentów farb, są tam bardzo ciekawe informacje np. na temat łączenia kolorów.

-www.dulux.pl/c_cs_index.html
-www.dekoral.pl/paleta-kolorow
-www.magnatfarby.pl/

Jeśli chodzi o barwy w kuchni. Rzeczywiście nie zaleca się w niej niebieskiego koloru. Jest to związane z psychologią i oddziaływaniem barw na człowieka.
Niebieski poleca się do łazienek, pokoi kąpielowych, lub np. sypialni. Natomiast w stylu skandynawskim stosowany jest również w salonie.

Pozdrawiam,
IM SztukaWnętrz S.C.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

Gotowe projekty domów