Tradycja i nowoczesność we wnętrzach

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Tradycja i nowoczesność we wnętrzach

autor: Redakcja » 29 lip 2011, 14:55

Przedstawione wnętrze pokazuje ciekawe połączenie mebli tradycyjnych i nowoczesnych. W ten swoisty eklektyzm... Przeczytaj temat >>
Redakcja

bakusinik
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:46
Tradycja i nowoczesność we wnętrzach

autor: bakusinik » 29 lip 2011, 14:55

Dobrze, że ściany białe, bo i tak w takim wnętrzu już dużo się dzieje ;) Podoba mi się taki taras otwarty na miasto, ale usytuowany tak, że nikt nas nie będzie podglądał;) Kuchnia również przypadła mi bardzo do gustu i ten wiklinowy fotelik obok lunety ;) Ogólnie to dosyć odważne zestawienie mebli i nie wiem czy taki styl mnie do końca przekonuje. Jednakże niektóre meble chętnie bym podkradła.

Andy55
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 15 kwie 2011, 10:29

autor: Andy55 » 30 lip 2011, 8:57

Tak, dużo się tam dzieje, ale nie jest przytłaczająco. Połączenie elementów nowoczesnych z "antycznymi" świetne, ale żeby coś takiego zrobić, trzeba mieć niezłe wyczucie. Nie odważyłabym się. Moją uwagę zwróciły obrazy, szczególnie ten długi nad telewizorem. Podoba mi się też zestawienie kilku obrazów pasujących do siebie (w tym przypadku te dwa nad fotelem). Żeby cos takiego znaleźć, to trzeba się trochę naszukać i naoglądać, ale na szczęście jest spory wybór, na przykład w galerii Vide: http://www.vide.pl/, dzięki czemu łatwiej trafić na coś idealnego i połączyć kilka obrazów w jedność.

mallwin
Re: Tradycja i nowoczesność we wnętrzach

autor: mallwin » 02 sie 2011, 9:32

A co powiecie na takie mebelki, styl prowansalski zaczyna dominować przede wszystkim w kuchniach ale połączenie klasycznych mebli z nowoczesnymi frontami :) całkiem fajnie wygląda.
http://www.e-mieszkanie.pl/a/6973,meble-w-stylu-prowansalskim


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów