Meble kuchenne jakie ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

next-luke
1 - ostrzeżenie!
Posty: 24
Rejestracja: 17 mar 2011, 15:40
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: next-luke » 17 mar 2011, 15:47

Polecam super ekipe z firmy DOMO. Działają na terenie od Warszawy po Kraków, Katowice, Lublin i Sandomierz. Wykonują kuchnie na wymiar, wnęki, szafy...tzw. złota rączka. Przyjechali do nas, wymierzyli kuchnię i zrobili projekt. Skalkulowali, wyszło najtaniej z innych firm. Wszyscy znajomi do dziś podziwiają i chwalą wykonanie, a wielu wybrała ich do wykonania nie tylko mebli kuchnennych. Efekt, jesteśmy bardzo zadowoleni z żoną, bo dzisiaj trudno znaleźć taką firmę, która nie patrzy tylko na to, aby jak najszybciej zarobić.
Widać, że stawiają na jakość. Mają też swoją stronę www, ale na miejscu w domu wszystko najlepiej doradzają... za darmo.
Polecam zadzwonić i się od razu umówić:
tel. 791 946 768
lub
tel. 606 986 561

zuzanna1
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 mar 2011, 9:39
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: zuzanna1 » 23 mar 2011, 10:08

Ja zaś mam meble firmy Mario pana Mariusza mam dwa duże kosze na duże rzeczy i wszystkie drzwiczki z samozamykaczami polecam warto dbać o fachowców
meblemario.pl :D

Przemek
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Przemek » 24 mar 2011, 11:18

Zuza .... no no :)
nie spamujemy koleżanko

Kochani zamiast nagminnie wpisywać autopromocyjne wypowiedzi zachęcamy do pomagania innym
w ten sposób bardziej do siebie przekonujecie.

Forum budowlane służy wymianie opinii doświadczeń
Meble kuchenne to ciekawy temat i zapewne wielu z Was może bardziej merytorycznie się na nim wypowiadać a to procentuje REKOMENDOWANYM DORADCĄ

pozdrawiam
Przemek

Inne Meble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2011, 11:45
Lokalizacja: Lublin-Katowice-Poznań -Warszawa
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Inne Meble » 29 mar 2011, 12:37

a to moja kuchnia , może komuś się spodoba pomysł Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
meble drewniane kanapy dekoracje oświetlenie

balinska_wnetrza
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 09 mar 2011, 15:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: balinska_wnetrza » 30 mar 2011, 14:25

To jest projekt kuchni, który tworzyliśmy niedawno ;)
Obrazek


Obrazek

Inne Meble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2011, 11:45
Lokalizacja: Lublin-Katowice-Poznań -Warszawa
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Inne Meble » 30 mar 2011, 14:28

bardzo fajne klimaty
meble drewniane kanapy dekoracje oświetlenie

raulq7
1 - ostrzeżenie!
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2010, 21:33
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: raulq7 » 03 kwie 2011, 11:01

Mnie osobiście bardzo podobają się meble kuchenne firmy MEble-Bulda
W podanym odnośniku załączyłem link do galerii. Według mnie są to naprawdę ciekawe, miłe dla oka i innowacyjne projekty

natalllieee
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2011, 16:11
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: natalllieee » 06 kwie 2011, 17:41

Ja mam meble lakierowane,dół czarny ,na to przyklejone jeszcze szyby,góra biała oraz meblościanka z forniru amerykańkiego.Wyszły cudownie,pomimo polaczenia kolorow wygladaja bardzo efektywnie.Jesli ktos chce zdjecia lub namiary na fachowca,to piszcie:)

natalllieee
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2011, 16:11
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: natalllieee » 06 kwie 2011, 17:41

Ja mam meble lakierowane,dół czarny ,na to przyklejone jeszcze szyby,góra biała oraz meblościanka z forniru amerykańkiego.Wyszły cudownie,pomimo polaczenia kolorow wygladaja bardzo efektywnie.Jesli ktos chce zdjecia lub namiary na fachowca,to piszcie:)

jaet
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:27
Lokalizacja: Podkarpacie
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: jaet » 28 kwie 2011, 11:45

Dokładnie tak. Większość tutejszych wypowiedzi lekko mnie śmieszy, bo nie pochodzi od klientów, tylko producentów, którzy urządzają sobie prymitywną autopromocję. Prawda jest taka, że każdy decydując się na wybór kuchni staje przed prostym dylematem - gotowa kuchnia ze sklepu meblowego czy indywidualny projekt wykonany przez stolarza ? Ja osobiście skłaniam się ku temu drugiemu rozwiązaniu, bo pozostawia nam ono więcej możliwości pod praktycznie każdym względem. Fronty kuchenne proponuje już dzisiaj w Polsce wielu producentów i naprawdę jest w czym wybierać. Ja osobiście zdecydowałem się na fronty BRW Vetro (to nie to samo co kuchnie Black Red White, a wiele osób tutaj myli to nagminnie). Myślałem jeszcze o Wiechu, Magurze lub Lupusie, ale ostatecznie padło na BRW ;). Oni mają moim zdaniem najszerszą ofertę. Natomiast projektując własną kuchnię pamiętać należy o jednym, jeżeli planujecie sprzęt do zabudowy, to zrezygnujcie raczej z frontów oklejanych foliami PVC, bo po kilku latach te przylegające do piekarników czy kuchenek mikrofalowych odkleją się na 100% i nie zawsze jest to wina producenta, ponieważ z tego co słyszałem od mojego wykonawcy, to producenci AGD rzadko dotrzymują podawanych przez siebie emisji ciepła czy wilgoci. Ja zdecydowałem się na front, gdzie lakierowane szkło naklejane jest na płytę i nie żałuję :).

Karol33sz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2011, 10:31
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Karol33sz » 10 cze 2011, 10:50

A ja ostatnio zamówiłem kuchnię na stronie: sklep.woodpol.com.pl

Trochę się obawiałem bo firma mało znana, ale się ostatecznie zdecydowałem i jestem zadowolony. Ceny mają porównywalne z BRW jednak oferują sporo więcej, przede wszystkim we wszystkich szafkach stosują zawiasy z cichym domykiem, i tak samo w przypadku szuflad. Miałem trochę kłopotu przy montażu pierwszej szafki, ale jak ją złożyłem to już reszta gładko poszła :)

Co więcej nie używają konfirmatów, tylko jak to nazywają mimośrody, dzięki czemu w razie przeprowadzki można szafki łatwo rozłożyć na płasko na czas transportu.

Generalnie meble mają bardzo podobne rozwiązaniami do tych z IKEI tyle że o wiele taniej :D

Minus dostają tylko za brak blatów w ofercie.

Pozdrawiam

Przemek
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Przemek » 10 cze 2011, 11:13

sklep ciekawy
choć teraz sklepy skupiaja sie w pasaże handlowe np. www.zakupy.e-mieszkanie.pl
dla mnie to super pomysł bo nie musze szukać mam wszystko w jednym miejscu.

100W
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 lut 2011, 16:10
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: 100W » 28 cze 2011, 14:09

Dajcie sobie spokój ze sklepami, one zawyżają ceny licząc na naiwność klienta.
Meble na wymiar czemu nie. Najlepiej poszukać i zorientować się w cenach.
Można też na favore.pl wystawić zlecenie na stworzenie mebli i podać czego się oczekuje.
Wystarczy zobaczyć jakie cuda ludzie robią
http://www.zlecenia.forumbudowlane.pl/c ... meble.html
Ceny też można negocjować, choć z tym to akurat różnie bywa.
Ja tam już nie kupuję żadnych mebli z salonu czy IKEA (też takie tanie nie są a trzeba je samemu skręcać).

eko0
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: eko0 » 29 cze 2011, 15:46

Dokładnie. Najlepiej zgłosić się bezpośrednio do stolarza w swoim mieście. Zobacz DajZlecenie i oszczędź pomijając marżę sklepu. Pozdr.

tomasz3xx
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2011, 11:01
Lokalizacja: Kraków
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: tomasz3xx » 07 lip 2011, 8:47

Ja myślę jednak że warto skorzystać z usług jakiejś firmy. Pooglądać różne projekty, zastanowić się czego naprawdę się chce, i samemu z pomocą firmy coś stworzyć.. Dlaczego z pomocą firmy? Bo często nie mamy na tyle zmysłu czy umiejętności przekazu tego co chcemy, ale opisując coś fachowcom, otrzymamy projekt który możemy zatwierdzić bądź nie.

Moje zdanie :)
A w Krakowie mogę polecić firmę Fornir Meble, sam korzystałem z ich usług bezproblemowo i z zadowalającym skutkiem ;)

Pozdrawiam,
Tomasz M.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości

Gotowe projekty domów