EMER-BUD Robert Milczarek NIEEEEEEE POLECAAAAAAAAAAM !!!!!!!

Rady i opinie na temat ocieplenia domu. Jaką wełnę mineralną wybrać? Jak i czym ocieplić dom? Informacje na temat ocieplenia i materiałów do tego używanych znajdziesz w tym dziale.

Moderator: ROCKWOOL POLSKA

Ania5555
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2011, 15:55
EMER-BUD Robert Milczarek NIEEEEEEE POLECAAAAAAAAAAM !!!!!!!

autor: Ania5555 » 27 cze 2011, 16:00

Przestrzegam wszystkich przed firmą EMER-BUD Robert Milczarek z Końskiego. U mnie robili gres na podłodze w garażu i takiej krzywizny to chyba nikt jeszcze nie widział. Tłumaczyli się, że podłoga była nierówna, ale wcześniej wzięli kasę za wyrównanie podłogi pod gres. Kolejną usługą, której się podjeli było ocieplenie dachu i położenie płyt. Nie ma kawałka sufitu, który miałby kąt prosty, panowie nie dali na łączeniach siatki i wszystko się rusza. Pan Robert (właściciel firmy) obiecał, że poprawi swoją pracę, ale niestety nie odbiera telefonów, a jak dzwonię z innych numerów, to mówi, że przyjedzie i tak już prawie rok czekam na Pana Roberta i nie zanosi się, że cokolwiek poprawi. Nie liczę nawet na to, ponieważ, żeby coś poprawić, to trzeba wiedzieć jak, a skoro nie miał pojęcia pierwotnie, to i teraz jest bez szans. NIESŁOWNY, NIEFACHOWY, PARTACZ, NIE POLEEEEECAM - UWAGA ten Pan sprawia zupełnie inne wrażenie. Aaaaaa jeszcze jedno - jak mi zrobił kratkę odpływową w garażu, to przy każdym deszczu mam wodę na podłodze, a chodziło nam chyba o odwrotny efekt.

Wróć do „Ocieplenie skalną wełną mineralną”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów