problem z drzwiami

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Gerdek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:45
Lokalizacja: Warszawa
problem z drzwiami

autor: Gerdek » 14 cze 2011, 13:48

Witam ,
Otóż mam takie pytanie natury technicznej - muszę wymienić klamkę w drzwiach , drzwi są drewniane jednak jest kilka problemów . Po pierwsze drzwi mają ogromną dziurę w środku ( w drewnie ) co powoduje że cała instalacja klamki ,,wisi " na jednym gwożdziu na górze ( gdzie o dziwo drewno się ostało , co powoduje z kolei bardzo ciężkie zamykanie i otwieranie ( w trakcie naciskania cała instalacja lata w góre i w dół przez tą ogromną dziurę .

Moje pytanie jest takie : Jak można wypełnić i czym ową dziurę w drzwiach żeby nowa klamka się trzymała sztywno oraz żeby w przyszłości ową klamkę można było wyjmować i wkladać tzn jest to mieszkanie wynajmowane i nie mam zamiaru ,,ulepszać " tej rzeczy na wyrost , więc jak się już będę wyprowadzał to chciałbym zabrać klamkę ze sobą spowrotem .
Z kolei wynajmodawca nie ma obowiązku mi tego naprawić a ja nie mogę tego tak zostawić ponieważ pokój byłby non stop otwarty a to nie wchodzi w rachubę .

Dziękuje za rady jestem studentem i mam małe doświadczenie w ,, naprawach "
Pozdrawiam ,

Przemek
Re: problem z drzwiami

autor: Przemek » 20 cze 2011, 9:02

zobacz na http://www.e-okna.pl/poradnik-budowlany znajduje sie sporo odpowiedzi na takie pytania


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

Gotowe projekty domów