Zakupy w sklepie internetowym ?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

100W
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 lut 2011, 16:10
Re: Zakupy w sklepie internetowym ?

autor: 100W » 09 cze 2011, 13:42

Jednego co brakuje wszystkim e-sklepom to fotki 3D.
Dlatego najlepiej pójść do sklepu stacjonarnego, obejrzeć towar na miejscu, a w domu kupić przez internet, jeśli jest taniej.
Inaczej możemy kupić coś co nam nie będzie odpowiadać, a ze zwrotem mogą być kłopoty po 10 dniach - tyle czasu mamy na zwrot bez podawania przyczyny.

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Zakupy w sklepie internetowym ?

autor: żann » 10 cze 2011, 7:58

Dokładnie, mogliby też pokazać fotki środka lodówki na przykład, chociaż przed zakupem sprawdza się towar w sklepie, ale fajnie by było widzieć jakie i ile ma półek na przykład.

Awatar użytkownika
teteka24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 17 lut 2011, 23:16
Re: Zakupy w sklepie internetowym ?

autor: teteka24 » 28 cze 2011, 21:49

Różnie podają, ja słyszałam, że do miesiąca można zwrócić, ale to chyba musi zależać od firmy.

eko0
Re: Zakupy w sklepie internetowym ?

autor: eko0 » 29 cze 2011, 15:44

Witam. Zakupy przez internet to już norma. Tak samo jak wyszukiwanie fachowców za pomocą DajZlecenie. Nie ma co się obawiać.

ulik
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 27 cze 2011, 17:57
Re: Zakupy w sklepie internetowym ?

autor: ulik » 01 lip 2011, 13:15

Fachowców to najlepiej szukać wśród znajomych, albo w danej branży tak jak ja znalazłam eksperta z polecenia znajomych, którzy kupowali płytę onduline na dach. Bo tak normalnie to nie wiadomo na kogo można trafić.

merkanty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 24 sty 2011, 16:12
Re: Zakupy w sklepie internetowym ?

autor: merkanty » 06 lip 2011, 8:49

dla niektórych zakupy internetowe to codzienność - ja mieszkam w takiej okolicy że zanim wybiorę się do miasta i znajdę to co chcę zmarnuję dzień albo dwa i niekoniecznie znajdę dokładnie to na co mam ochotę - w okolicznych sklepach budowlanych nie było fug sopro - a mieliśmy ją wcześniej i dopełnienie w pomieszczeniu chcieliśmy mieć tego samego typu - zamówiliśmy z internetu - w ciągu 1 dnia wszystko doszło.... szkoda że wciąż stoi robota nie ruszona ;P


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

Gotowe projekty domów