bramy garazowe Krispol

Dobrze dobrana brama garażowa to wygoda i bezpieczeństwo. Jeśli zastanawiasz się jaki model wybrać, jak zamontować bramę, jaki wybrać napęd, szukasz bramy w dobrej cenie, albo określonym kolorze ? zapraszamy do tego działu.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

ekmir
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 662
Rejestracja: 10 wrz 2008, 12:05
Lokalizacja: lubuskie
bramy garazowe Krispol

autor: ekmir » 23 wrz 2010, 19:34

Co sdzicie o bramach garazowych Krispol

driver1880
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 28 wrz 2007, 18:42
Re: bramy garazowe Krispol

autor: driver1880 » 24 paź 2010, 10:56

Ja mam od 2 lat, wymiar 2,5m x 2,5m jestem bardzo zadowolony, solidne profile nie jakaś blaszka jak puszka od śledzi. Mogę z czystym sumieniem polecić.

ekmir
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 662
Rejestracja: 10 wrz 2008, 12:05
Lokalizacja: lubuskie
Re: bramy garazowe Krispol

autor: ekmir » 03 lis 2010, 8:17

Dziękuję za informację.
Chyba się zdecyduje na właśnie tego producenta.

samouk
Re: bramy garazowe Krispol

autor: samouk » 08 mar 2011, 20:55

Tylko uważajcie na bramy garażowe "firmy" KRISPOL, których szerokość przekracza 4 metry!
Może się wypaczać górna sekcja (panel). KRISPOL nie informuje o tym przed zakupem. Ich dział reklamacji twierdzi potem, że to NORMALNE zjawisko!!!! :shock:

DRATEVKA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 15 sty 2010, 20:39
Re: bramy garazowe Krispol

autor: DRATEVKA » 18 mar 2011, 20:59

Z pewnością ilość reklamacji związanych z tym "wypaczeniem" stała się podstawą do wniosku, że to normalne ;D

samouk
Re: bramy garazowe Krispol

autor: samouk » 18 mar 2011, 21:26

Tak to jest, jak się ktoś bierze za dzieło, które go przerasta. Powinni uczciwie powiedzieć: NIE POTRAFIMY WYKONYWAĆ BRAM POWYŻEJ 3 METRÓW SZEROKOŚCI! :lol:

samouk
Re: bramy garazowe Krispol

autor: samouk » 10 maja 2011, 20:16

Dziś Firma KRISPOL niesamowicie mnie zaskoczyła (oczywiście pozytywnie) montując mi GRATISOWO nowy napęd SOMFY (z 2-letnią gwarancją!).
I szczelina znikła :!: :D

Eltrox
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 kwie 2011, 12:49
Re: bramy garazowe Krispol

autor: Eltrox » 12 maja 2011, 14:31

Miło słyszeć dobre informacje odnośnie różnych firm,to od razu zwiększa wiarygodność. Zapraszam także na naszą stronę eltrox.pl służymy także fachową pomocą.

murmula
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2012, 12:42
Lokalizacja: Wrocław
Re: bramy garazowe Krispol

autor: murmula » 04 paź 2012, 13:07

Zdecydowanie mogę polecić bramę segmentową górną, automatyczną NORMSTAHL...czy to Euro (obecnie: Sekura bardziej innowacyjna - z tego co mi wiadomo) czy G60 SATIN...ja mam akurat Euro-Flair i jestem bardzo zadowolona.

Są to bramy bardzo szczelne, o solidnej konstrukcji, o silnym automacie, wyjątkowo atrakcyjne i estetyczne, ciche, śliczne, nieawaryjne, a do tego naprawdę w atrakcyjnych cenach. Polecam gorąco jako użytkwniczka bramy.

www.normstahl.pl

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Re: bramy garazowe Krispol

autor: szmeraczka » 01 maja 2013, 19:24

Ja polecam bramy garażowe POL-MET - sprawdź

rafalmleko1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2014, 6:35
Re: bramy garazowe Krispol

autor: rafalmleko1234 » 16 lip 2014, 15:10

Moim skromnym zdaniem najważniejszy jest stosunek jakości do ceny. Dlatego w takich sprawach wole udać się do www.ciepleoknagrodzisk.pl . Z mojego doświadczenia wiem, że są niezawodni.

kamsikora85
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 lip 2014, 12:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: bramy garazowe Krispol

autor: kamsikora85 » 22 lip 2014, 12:43

Witam,

Ja nie polecam tych bram. Ogólnie miałem ich 2 sztuki - jedną u syna drugą u mnie.

Z obiema były problemy - nie jakieś wielkie - ale takie eksploatacyjne - zacinał się mechanizm, jakieś kółko na prowadnicy po jakimś czasie się wytarło.

Kolega polecił mi jedną firmę z Wrocławia (ja pochodzę z okolic), która sprzedaje bramy garażowe Wiśniowski - póki co zamontowałem u syna. Brama działa już od 4 miesięcy i póki co nie ma większego problemu. Kupowałem bramę garażową oraz serwis jej zamontowania w tej firmie:
http://www.oknosol.pl/bramy-garazowe-drzwi/bramy-segmentowe. Firemka okazała się dość pomocna - fachowe doradztwo etc, ale pracownicy montujący to poniżej wszelkiej krytyki. No ale jakoś ich zniosłem...

Mam nadzieję że jakoś pomogłem.

zareczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 sie 2014, 13:26
Re: bramy garazowe Krispol

autor: zareczny » 27 sie 2014, 13:31

Z tego co widziałem to w ofercie maja nową bramę http://krispol.pl/najcieplejsze-bramy-okna-rolety-domu-energooszczednego/?lang=pl tutaj całkiem fajnie przedstawili swoją ofertę. Najlepiej to oczywiście posprawdzać wszystkich producentów i porównać jakie promocje oferują na ich stronach. :D

robert38_
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 28 lut 2013, 9:04
Re: bramy garazowe Krispol

autor: robert38_ » 31 sie 2014, 19:30

No wlasnie, warto jest porównać z innymi producentami. Problem tylko w tym, że Krispol nie podaje, do jakiej sytuacji odnosi sie ten wspolczynnik:
współczynnik, żeby rzetelnie informował, musi być jasno określony - jakiej sytuacji dotyczy. jeżeli segment płyty bramy ma współczynnik przenikania ciepła U = 0,5 W/m2K, to dla płyty bramy wyniesie on 0,9 W/m2K, a dla zamontowanej bramy o powierzchni 10 m2 U wzrośnie do 1,3 W/m2K. Krispol nie podaje czy wspolczynnik odnosi sie do zamontowanej bramy, czy po prostu do płyty bramy, ale poddawanej badaniu, czy moze do segmentu.
Cena to jedno, a drugie: wiedza, czego konkretnie dotyczy podawany przez producenta wspolvczynnik!
Warto tez wiedzieć, ze dzieki samemu montazowi mozna dodatkowo obnizyc wspolczynnik - np. przy zastosowaniu oscieznicy z uszczelka ThermoFrame - to w przypadku firmy Hormann akurat. Nie wiem, jak to jest w Krispolu, czy tez mają jakieś swoje rozwiązania, bo ThermoFrame to patent hormannowski

Krychu_37
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Poznań
Re: bramy garazowe Krispol

autor: Krychu_37 » 29 paź 2014, 11:05

Ja własnie poszukuje informacji raczej bardziej praktycznych jak to jest z tymi termoizolacyjnymi bramami od Krispola. Szczerze powiem że oferta cenowa jaką dostałem na bramę 2,5x2,5 jest na prawdę kusząca, ale chciałbym się dowiedzieć coś od ludzi, którzy wypróbowali te bramy w praktyce.

Konkretnie interesuje mnie model: http://krispol.pl/bramy/vente-k2-rf/?lang=pl.

Ktoś może ma ten bądź podoobny model i jest mi w stanie powiedzieć jak praktycznie wygląda ta zachwalana termoizolacja? Zależy mi głównie na szczelności panelu górnego, ponieważ nad garażem planuje zrobić sobie swój gabinet i obawiam się powstania jakiegoś "korytarza powietrznego", który będzie wpływał na temperaturę w pokoju nad garażem.


Wróć do „Bramy garażowe ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów