podwieszenie sufitu

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
kakooo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2011, 20:02
podwieszenie sufitu

autor: kakooo » 25 lut 2011, 20:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie ,
chciałbym podwiesic w domu sufit w sumie juz podwiesiłem tylko potrzebuje Państwa pomocy ! chce sie dowiedziec jak zamontowac ten dolny sufit co widac na zdjeciu http://img841.imageshack.us/i/sufitt.png/ jakich profili mam uzyc i gdzie i co montowac bardzo prosze o pomoc ;(

Awatar użytkownika
Executive
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 28 sty 2011, 21:26
Lokalizacja: Sochaczew
Re: podwieszenie sufitu

autor: Executive » 25 lut 2011, 21:25

Na profilach UD30 opuszczasz ten szczyt, UD30 kręcisz do tej opuszczonej płyty w poziomie, na tej samej wysokości na ścianę, wstawiasz CD60... Rany, przecież to podstawy są.
Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny...
Usługi remontowo-wykończeniowe

RYCHOOOOO
Aktywny
Aktywny
Posty: 254
Rejestracja: 09 mar 2008, 11:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
Re: podwieszenie sufitu

autor: RYCHOOOOO » 03 mar 2011, 23:46

podstawy....podstawy.... no tak ale jesli ktos tego nigdy nie robil to radze sie nie brać za to bo np.moze czasami spasc na glowe-od tego sa firmy ktore sie tym zajmuja i polecam ich uslugi


pozdro

bud
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:50
Lokalizacja: Biecz
Re: podwieszenie sufitu

autor: bud » 12 mar 2011, 4:45

Zrób sobie na wieszaku prostym lub obrotowym,opuścisz ile będziesz chciał

bud
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:50
Lokalizacja: Biecz
Re: podwieszenie sufitu

autor: bud » 12 mar 2011, 5:00

Zrób sobie na wieszaku prostym lub obrotowym,opuścisz ile będziesz chciał


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów