Magazyn/hala

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gigi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2011, 9:45
Magazyn/hala

autor: gigi » 21 lut 2011, 9:51

Witam. Nie wiem czy w odpowiednim dziale napisałem. Chciałem postawić sobie magzyn taki stalowy, wymiary 15m na 8m. Zna ktoś może jakąś fachową firme, która zrobi to bez fuszery ???
pozdrawiam

gigi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2011, 9:45
Re: magazyn/hala

autor: gigi » 22 lut 2011, 10:19

nie moge już edytować. Znalazłem taką firmę Commercecon słyszał ktoś o niej ??

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: magazyn/hala

autor: monikabert90 » 29 sty 2019, 21:06

Jeśli szukasz naprawdę profesjonalnej firmy, która zajmie się budową Twojej nowej hali magazynowej, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem. Jestem przekonana, że będziesz zadowolony :)

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: magazyn/hala

autor: nieZadlużony » 02 lut 2019, 16:49

Jeżeli chcecie usprawnić pracę w magazynie polecam Wam zerknąć na stronę: quantum-software.com Jakiś czas temu zdecydowałem się na magazynowy system informatyczny, właśnie dzięki informacjom jakie znalazłem na tej witrynie oraz namiarom na firmę, która specjalizuje się w tego typu sprawach udało nam się bezproblemowo wdrożyć ten system.

chłopczyca
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2017, 12:19
Re: magazyn/hala

autor: chłopczyca » 08 lut 2019, 8:45

Usprawnić pracę na magazynie mogą też urządzenia transportowe. Części do nich produkuje INTERkrąż Sp. z o.o. Jeśli ktoś szuka krążników to na stronie http://interkraz.com.pl/oferta/krazniki jest ich wiele rodzajów. Z tego co mówił mi znajomy, który kupił u nich krążniki właśnie to wszystkie produkty firma dopasowuje do potrzeb klienta i z dokładnością realizuje zamówienia.

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: magazyn/hala

autor: zmarzlak » 18 lut 2019, 6:21

Jeśli temat postawienia hali magazynowej jest nadal aktualny to możesz też sprawdzić ofertę firmy Frisomat. To polski oddział międzynarodowej firmy, która w tej branży działa już od wielu lat.

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: magazyn/hala

autor: stix » 18 lut 2019, 11:50

Oczywiście trzeba też przemyśleć kwestie w jaki sposób mają być przechowywane surowce, czy nawet odpady bo to rzecz oczywista że są one w takich magazynach generowane. Czytałam o bloczkach betonowych i wychodzi na to, że są bardzo dobrym materiałem do budowy ścian i przegród. Z powodzeniem sprawdzą się w halach czy składowiskach odpadów

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: magazyn/hala

autor: Arowana14 » 18 lut 2019, 15:09

Jeżeli chodzi o stalowe hale to najlepiej zwrócić się do nich: solidhale.pl. Zajmują się kompleksowym stawianiem hal. Od projektu do realizacji. U nich na stronce można wpisać sobie wymiary hali, jakie nas interesują i zrobić darmową wycenę.
BOB-BUDOWNICZY

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: magazyn/hala

autor: seba676 » 18 lut 2019, 15:29

Pamiętaj, że do magazynu na pewno będziesz również potrzebował dobrej jakości sprzętu czyli przede wszystkim wózków widłowych oraz podnośników. Dlatego w tym zakresie mogę polecić Ci firmę Lemarpol która w swojej ofercie ma już znacząco ponad 350 sztuk tego typu maszyn na magazynie. Ich specjaliści pomogą Ci podjąć odpowiednia decyzję jeżeli chodzi o ich dobór do typu działalności. Zapewniają jednocześnie serwis oraz maja magazyn części zamiennych. Według mnie warto się do nich odezwać i dopytać dokładnie jakie warunki w twoim przypadku są w stanie zaoferować żeby magazyn od początku mógł pracować sprawnie.

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: magazyn/hala

autor: ralion » 21 lut 2019, 14:13

Znalezienie dobrego generalnego wykonawcy, który zajmie się budową hali jest bardzo ważne. Każdemu zależy na tym by budowa została przeprowadzona sprawnie i w normalnej cenie. Firmą, która spełni te oczekiwania jest Promus z Rudy Śląskiej. Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że są profesjonalistami, na których można polegać.

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: magazyn/hala

autor: AniaO » 22 lut 2019, 11:34

Według mnie jedną z najważniejszych kwestii w przypadku hal i magazynów jest temat wyposażenia, które to często odpowiada za to, jak bardzo wydajnie cała firma funkcjonuje. Sporo mogących się przydać w takiej sytuacji przedmiotów znajdziecie przede wszystkim na eurotexpoland.pl ;)
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: magazyn/hala

autor: Silver25 » 22 lut 2019, 12:59

Jak chcesz prowadzić magazyn to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma Komponentylift. Znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty odnośnie magazynu, warto sie tutaj dowiedzieć szczegółów oferty jaką przedstawia ta firma.

mamuuncik
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2018, 18:59
Re: magazyn/hala

autor: mamuuncik » 24 lut 2019, 9:57

Również to co proponuje futurelogistics powinno was zainteresować. U nich możecie liczyć na praktycznie wszystko co przyda sie wam w magazynach. Meble magazynowe, sprzety i urządzenia, a także i wiele innych produktów do kompleksowego wyposażenia magazynu.

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: magazyn/hala

autor: piotrowski » 14 mar 2019, 18:07

U nas też jet hala, z prefabrykowanych elementów stalowych. Projektowała ją i montowała gdańska firma Largo Hale i z naszej strony 100% zadowolenia, Hala jest porządna, solidnie wykonana i do tego poszło im to szybko a ceny mają w mojej opinii całkiem korzystne. Firma przygotowuje opracowywanie koncepcji, wycenę i wizualizacje, tak więc wszystko jest dokładnie zaprojektowane i omówione.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Magazyn/hala

autor: MichalBudowniczy » 17 mar 2019, 10:47

Budowę magazynu warto dobrze przemyśleć. Często jest to inwestycja która się nie zwraca. Ja od kilku lat korzystam z usług firmy diera.pl, oferującej usługi magazynowania w przystępnych cenach.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów