Konkurs Świąteczne inspiracje

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Administrator
forumbudowlane.pl
Posty: 265
Rejestracja: 21 lut 2003, 13:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Konkurs Świąteczne inspiracje

autor: Administrator » 05 lut 2011, 19:15

Konkurs Świąteczne inspiracje dobiegł już końca. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom. Przeczytaj temat >>
Pozdrawiam,
Admin

anetawr
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2011, 19:31
Konkurs Świąteczne inspiracje

autor: anetawr » 05 lut 2011, 19:15

Witam. Nie wiem czym się Komisja kierowała w wyborze zwyciestwów? Rozumiem, 1 miejsce , fajne wesole, ciekawe, mnie równiez podoba się pomysłowość autora. Ale 2 miejsce ? Zwykła bobmka, ktorą mozna bylo kupić na pierwszy lepszym placu z ozdobami ? I Komisja szanowna , ze jest godne wyróżnienia ? Smiech na sali .
Nie chodzi o to, ze ja nie wygralam , i że nie zdobylam zadnej nagrody, ale bylo o wiele wiecej prac godnych uwagi i pochwały!!
Jak dla mnie żenada i żaluje tylko, że dalam się namówic znajomym na udział w tym konkursie.
Pozdrawiam.

janmik41
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2011, 12:02

autor: janmik41 » 06 lut 2011, 12:09

konkurs był ustawiony!!! Nie wiem jak pierwsze zjęcie bo wg. mnie jest ok ale 2 i 3 to zenada! To ta sama choinka, te same swieczki i ten sam anioł wisi- zenada

darojula
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2011, 9:50

autor: darojula » 07 lut 2011, 9:56

Witam serdecznie, właśnie wczoraj obejrzałam wyniki konkursu i stwierdzam, iż jest to jakaś żenada, nieprawdopodobna pomyłka! Nie wiem czym kierowała się szanowna komisja ale to jakiś absurd, zdjęcia marnej jakości, zero inwencji twórczej, kicz i nic więcej. Jak można w ten sposób postępować, to wstyd. Jest wiele zdjęć, które rzeczywiście zasługują na miano wygracych, a ktoś sobie zrobił niezły żart wybierając ten kicz.

darojula
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2011, 9:50

autor: darojula » 07 lut 2011, 10:01

To fakt, to jest jedna choinka, zdjęcia ciemne i niewyraźne, ktoś się nieźle obłowił nagrodami, już mogli nie publikować zdjęć, bo się totalnie ośmieszyli. Mogli jedynie podać zwyciężców. Widać, że w dzisiejszych czasach nawet konkursy są ustawiane! Prace, które są rękodziełem i wymagają dużego zaangażowania nie są brane pod uwagę. Żenada!

rafcik150
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2011, 17:02

autor: rafcik150 » 10 lut 2011, 17:09

Ten konkurs to oszukaństwo!!! Ja zdobyłam pierwsze miejsce i do dziś nie mogę wyegzekwować od portalu właściwej nagrody. Brak odpowiedzi na meile to standard pracy. Napisali, że wygrałam parownice a przyszło zupełnie co innego. A potem tłumaczenia, że tak miało być...i że to błąd na stronie. Śmiechu warte i tym zajmują się ludzie od PR. Szkoda, że nie wiedzą co to czarny PR. Pozostałe 2 miejsca to ich własne foto a w regulaminie wyraźnie pisze, że nie mogą brać udziału. Szkoda słów na nieuczciwość. Pozdrowienia dla wszystkich , którzy wierzyli w uczciwość portalu:)

janmik41
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2011, 12:02

autor: janmik41 » 10 lut 2011, 21:36

ale przegięcie zmienili jeszcze nagrody zmienili po ogłoszeniu wyników jeszcze tu po staremu: http://www.e-konkursy.info/articles-2-74109.html

krejzolka26
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2011, 12:49

autor: krejzolka26 » 11 lut 2011, 12:56

do rafcik150:
zgłoś się do fundatora nagród Nilfisk-Alto.
Ja u nich kiedyś też brałam udział w konkursie i tez wszystko było ustawione, ale interweniowałam u sponsora nagrody i dostałam nagrodę pocieszenia.
Te ich konkursy to jedno wielkie oszustwo!

Jacek1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2011, 9:01

autor: Jacek1981 » 16 lut 2011, 9:07

ja wcześniej brałem udział w konkursie Ditta (takie poduszki pod lapsa) i nagrode dostałem, więć czekam na kolejne.

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

autor: Redakcja » 16 lut 2011, 11:27

Drodzy użytkownicy, w wyniku pomyłki adresowej zostały źle wysłane nagrody. Właściwe nagrody trafią do laureatów. Przepraszamy za pomyłkę
Redakcja


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów