Fotel bujano - obrotowy z rattanu

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
miszmasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26
Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: miszmasz » 04 lut 2011, 12:56

Chcę kupić rattanowy fotel - bujano obrotowy, na którym można odpocząć ale i rzucić ubranie jak idę spać.

Mozna powiedzieć, że to konkurencja dla zwykłych foteli bujanych lub obrotowych. Czy ktoś ma coś takiego i może powiedziec jak z "awaryjnością" tego mechanizmu - działa w 2 osiach.


Obrazek

budownictwook
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 18 sty 2011, 18:06
Lokalizacja: Elbląg
Kontaktowanie:
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: budownictwook » 06 lut 2011, 23:04

Osobiście nie posiadam takiej przyjemności w mieszkaniu, ale zanim ktoś Panu odpowie z własnego doświadczenia to wszelkie wady i zalety znajdzie Pan tutaj:
-cokupic.pl/produkt/Rattanowy-fotel-bujano-obrotowy-Papasan

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
stasina
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 08 kwie 2009, 17:31
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: stasina » 18 lut 2011, 11:18

Fotel wygląda na wygodny i stabilny. Rattan jest raczej mocny, więc pewnie mechanizm długo wytrzyma. Na pewno jest mocniejszy od typowego wiklinowego fotela na biegunach. Taki fotel pasuje do różnych wnętrz: sypialni, salonu, jadalni, a latem można go nawet wystawić na taras, do ogrodu i na świeżym powietrzu się zrelaksować. :)

zafarbowana
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2011, 15:49
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: zafarbowana » 07 mar 2011, 16:01

Sama nie posiadam, ale moja przyjaciólka ma bardzo podobny do tego, który zamieściłeś na zdjęciu. Z tego co wiem to ma go prawie dwa lata i nie ma z nim zadnych problemów, a jest całkiem wygodny.

Awatar użytkownika
pati_44
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 07 kwie 2009, 12:15
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: pati_44 » 07 mar 2011, 17:43

fotel może fajnie wygląda i wygodnie, jednak ja osobiście nie przepadam za takimi meblami we wnętrzach. ja bym ten fotel widziała w oranżerii, ogrodzie, na tarasie, werandzie. a nie w domu :o

Awatar użytkownika
sangria
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2009, 16:35
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: sangria » 11 mar 2011, 13:14

Jak to do cholerki jasnej działa, że rusza się w 2 strony ?

Najlepiej będzie jak do nich zadzwonie 8)

ene_due_rabe
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2011, 20:58
Lokalizacja: Kielce
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: ene_due_rabe » 07 kwie 2011, 21:20

Jejku ludziska on na pewno nie ma takiego zakresu ruchu w przód i tył jak klasyczny fotel bujany. Na pewno taki mebel to niezły bajer, czy dla mnie też ? Myślę, że chyba dla trochę młodszych osób :-)

Awatar użytkownika
miszmasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: miszmasz » 10 kwie 2011, 10:51

Widzę że większość z was uważa że taki fotel to fajny, bajerancki mebel, no i że jest wygodny i wytrzymały.
Na pewno jest meblem dla osoby w każdym wieku, bo służy głównie do wypoczywania i relaksu :)

jackandjack
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwie 2011, 13:06
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: jackandjack » 27 kwie 2011, 13:53

no to jest genialna sprawa jeszcze tylko fajke bym do tego chcial.. ;) i wąsa mi brakuje haha. a tak na poważnie: fotel bujany z rattanu no rozumiem co to jest ale bujano-obrotowy>?????

ene_due_rabe
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2011, 20:58
Lokalizacja: Kielce
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: ene_due_rabe » 11 maja 2011, 19:10

Chodzi o to, że obraca się dookoła i ma zakres ruchu w przód-tył, którego jednak nie można nazwać klasycznym bujnięciem :-)

Awatar użytkownika
jenis_joplin
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2009, 21:11
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: jenis_joplin » 13 maja 2011, 13:11

Zrobiło się ciepło więc można się na tym fotelu też pobujać na świeżym powietrzu, w ogrodzie czy na tarasie. Na typowy balkon jest on pewnie za duży. Nie wiem czy też nie jest za ciężki żeby go tak przenosić z ogrodu do domu w razie deszczu czy burzy. Ale fotel jest całkiem fajny. :D

Awatar użytkownika
Alojzy1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:12
Lokalizacja: Wągrowiec
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: Alojzy1 » 12 cze 2011, 10:01

myślę że z przeniesieniem rattanowego fotela nie ma większego problemu, bo rattan sam w sobie jest lekki. Więc każdy facet przed burzą czy ulewą zdąży go spokojnie do domu z dworu wnieść. :D Dla kobiet przypuszczam że też nie jest za ciężki. :)

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: martinrekk » 01 sie 2018, 11:42

Postawiłem sobie fotel masujący Pro-Wellness w salonie, bo sporo biegam, przygotowania do maratonu, a może czegoś więcej w przyszłości. Już sporo zawodów (amatorsko) zaliczyłem, a fotel naprawdę się przydaje. Kręgosłup nie boli, nogi też nie, zero zakwasów, nawet po ciężkim treningu. Żadnych problemów ze snem nie mam, a wcześniej się przewracałem non stop. Wyraźnie krążenie się poprawiło.

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: rannata » 16 lis 2018, 10:23

Nie do każdego wnętrza się nada. Ja mam nowoczesny, znaleziony za pośrednictwem: https://www.homebook.pl/produkty/fotele/opcje-rodzaj-fotel-bujany . Tapicerowane siedzisko z tworzywa, metalowy stelaż i drewniane płozy. Może nie masuje, ale do wypoczynku jak znalazł.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Fotel bujano - obrotowy z rattanu

autor: PrzemekS » 27 lut 2019, 2:33

na tym zdjęciu to wszystko mi się praktycznie podoba, fotel swietny ale reszta tez


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów