Płytki gresowe TAURUS- reklamacja?

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bozena
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2008, 20:38
Płytki gresowe TAURUS- reklamacja?

autor: bozena » 10 lip 2008, 20:09

Czy wykorzystywał ktoś czeskie płytki gresowe firmy TAURUS? Dwa miesiace temu położyli mi fachowcy właśnie te płytki na 50 m kw. tarasu. Płytki nie były tanie, bo w II gat 30zł. Niedawno po deszczu okazało się że pokazują się mokre zacieki na ścianach (bo taras jest nad garażem). Okazuje się, że popuszczały silikonowe fug, znajdujące się w miejscach, gdzie przebiegają dylatacjei! Fachowiec twierdzi, że pierwszy raz spotkał się z taką sytuacją, że płytki chyba są winne! Skrobie te stare fugi i wymienia, ale te następnie pomimo odtłuszczania płytek nie chcą się trzymać. Nie wiem co robić? Można płytki reklamować??

Awatar użytkownika
deggial
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 867
Rejestracja: 17 mar 2008, 14:24
Lokalizacja: okolice Wrocławia

autor: deggial » 11 lip 2008, 6:38

Witam, reklamować zawsze można tylko udowodnic ze to wina plytek bedzie ciezko. Poza tym Taurus (ta nazwa chyba juz nie funkcjonuje, albo mi sie cos pomylilo) to straszne badziewie mimo ceny - mialem doczynienia z tymi plytkami i to w bardzo duzych ilosciach (posadzki w gimnazjum) i moge z pelna odpowiedzialnoscia stwierdzic ze nasze opoczno ktore jest o polowe tansze jest dwa razy lepsze.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kylon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2010, 9:13
Lokalizacja: Opoczno
Kontaktowanie:
Re: Płytki gresowe TAURUS- reklamacja?

autor: kylon » 04 lut 2011, 4:14

szkoda ze przed kupnem nie zwróciłeś uwagi o jej nasiąkliwości to ważne i innych czynników ścieralność grupa wymiarowa odcień itp
www.instalpv.pl | Instalacje Fotowoltaiczne | Instalacje Pomp Ciepła
www.instalpv.pl | sklep online w którym każdy znajdzie coś dla siebie.


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 16 gości

Gotowe projekty domów