Jak wydzielić 2 pokój

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
nikolia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2011, 11:34
Jak wydzielić 2 pokój

autor: nikolia » 03 lut 2011, 11:49

Witam serdecznie.
Dostałam mieszkanie na remont własny w starym budownictwie, pokój z kuchnią.
Mam dorastającego syna i potrzebuję wydzielić w tym mieszkaniu jakiś pokoik dla niego o ile to możliwe. Przedpokój ma wszystkie ściany nośne, jedynie łazienka w kuchni jest dobudowana z płyt regipsowych.
Myślałam, by zrobić małą łazienkę tylko z natryskiem, niewielką kuchnię i resztę wygospodarować na pokój, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Bardzo proszę o pomoc.
Obrazek[/img]

tomalka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2011, 14:52
Re: Jak wydzielić 2 pokój

autor: tomalka » 03 lut 2011, 14:56

Jeśli rzeczywiście nie potrzebujesz dużej łazienki to wydaje mi się, że jak najbardziej - możesz w ten sposób zyskać przestrzeń na pokój dla syna. Szkoda jednak, że tylko w tym miejscu występują ściany nośne - można by zaaranżować to w nieco inny sposób.

tomalka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2011, 14:52
Re: Jak wydzielić 2 pokój

autor: tomalka » 03 lut 2011, 14:57

Jeśli rzeczywiście nie potrzebujesz dużej łazienki to wydaje mi się, że jak najbardziej - możesz w ten sposób zyskać przestrzeń na pokój dla syna. Szkoda jednak, że tylko w tym miejscu występują ściany nośne - można by zaaranżować to w nieco inny sposób.

nikolia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2011, 11:34
Re: Jak wydzielić 2 pokój

autor: nikolia » 03 lut 2011, 16:05

Nie widzę tego inaczej i nie mam pomysłu na inne rozwiązanie :(
Do łazienki wstawiłabym natrysk, to jakiś metr się zyska i teraz nie wiem czy zrobić ślepą kuchnię i za nią pokój, czy można to jakoś inaczej rozplanować?

InterJoker
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 sty 2011, 18:36
Kontaktowanie:
Re: Jak wydzielić 2 pokój

autor: InterJoker » 07 lut 2011, 17:03

Niestety nie ma tutaj zbyt dużego pola do popisu, dlatego trzeba ratowac się tym jakie są możliwości, dlatego najlepiej zrealizowac Twoją wizję, bo innego wyjścia na zorganizowanie przestrzeni dla syna chyba już nie ma...

nikolia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2011, 11:34
Re: Jak wydzielić 2 pokój

autor: nikolia » 09 lut 2011, 10:31

Prócz ślepej kuchni i za nim pokoju, wymyśliłam jeszcze coś takiego http://img714.imageshack.us/img714/3299 ... eniona.jpg , tylko nie wiem czy to praktyczniejsze rozwiązanie.
Co o tym myślicie?

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jak wydzielić 2 pokój

autor: Sztuka Wnętrz » 09 lut 2011, 11:33

Witam,

Polecamy nasze doradztwo, prosimy o kontakt

IM SztukaWnętrz


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów