dobre sklepy internetowe

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ShelbyEleonor
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2009, 22:38
Lokalizacja: RzeszóóóóW
Re: dobre sklepy internetowe

autor: ShelbyEleonor » 24 lis 2009, 15:44

Z fajnych sklepów z dodatkami do domu znalazłam ostatnio gianniferrara.pl - szukałam narzuty do świeżo wyremontowanego pokoju i znalazłam śliczną beżową narzutę naf naf, ,która świetnie pasuje mi do wystroju . Generalnie jestem za kupowaniem w necie, bo jest dużo taniej i wygodniej, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma czasu na bieganie po sklepach...
Ornament i zbrodnia...

Błażej
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 paź 2009, 22:17
Lokalizacja: Rzeszów
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Błażej » 01 gru 2009, 0:09

Ja mogę polecić ci modernform.pl. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep artykuły dla całego domu i nie tylko. Polecam ci go odwiedzić bo znajdziesz tam wszystko to co potrzebujesz :)

magdalena79
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2009, 18:14
Re: dobre sklepy internetowe

autor: magdalena79 » 06 gru 2009, 18:22

Witam, ja polecam wam /www.sklep.maxcotton.pl. Specjalizują się oni w sprzedaży ręczników, płaszczy kąpielowych, pościeli i koców. Wszystkie produkty najwyższej jakości! Jestem ich stałą klientką i uważam , że współpraca z nim jest rewelacyjna ;-)

Daria
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:13
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Daria » 17 gru 2009, 17:14

To ja polecę ostatnio znaleziony, z wyposażeniem kuchennym :) stylowazastawa.pl Bardzo dużo oryginalnych rzeczy.
Wesołych świąt!

Angi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 10 lis 2009, 11:48
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Angi » 28 sty 2010, 13:45

Jest wiele takich z których korzystam, ale długo by tu trzeba było wymieniać. Jak dla mnie to liczy się przede wszystkim dobra jakość oferowanych produktów i fachowa obsługa w sklepie, oczywiście ważne tez są ceny, najlepiej konkurencyjne.
Andzia

Magenti
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2010, 11:33
Lokalizacja: Poznań, Wielkopolska
Kontaktowanie:
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Magenti » 17 maja 2010, 11:37

Witam,

Jeżeli chodzi o dobry sklep internetowy zajmujący się sprzedażą dekoracji ściennych ( stickersy, fototapety, szablony ) to serdecznie polecam magenti.pl :)

sajgonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2010, 12:54
Re: dobre sklepy internetowe

autor: sajgonka » 19 maja 2010, 12:59

Ja poleciłabym myin.pl, ciekawe wzornictwo, a przesyłka jest błyskawiczna - zamówienie dociera w 2,3 dni, co przyznacie jest miłą odmianą. :)

malas
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2010, 11:25
Kontaktowanie:
Re: dobre sklepy internetowe

autor: malas » 05 lip 2010, 9:26

Ja mogę polecić aquabath.pl ciekawe dodatki do jadalni świeczniki dekory zestawy deserowe Jak ktoś lubi nietypowe trochę luksusowe dodatki ze szkła śmiało mogę polecić.

Przemek
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Przemek » 15 lip 2010, 12:06

polecam wszystko w jednym miejscu

www.zakupy.e-mieszkanie.pl

a pozostałe sklepy zapraszamy do współpracy

bellunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2010, 12:44
Re: dobre sklepy internetowe

autor: bellunia » 07 sie 2010, 19:42

ja polecam sklep internetowy z pościelą marletto.pl
znajdziecie tam nietypowe wzory i kolory, niebanalne propozycje jak pościel haftowaną czy ręcznie malowaną, lnianą i ozdabianą monogramem.
polecam.

Przemek
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Przemek » 08 sie 2010, 11:56

moze twoj sklep chce dolaczyc do pasażu na www.zakupy.e-mieszkanie.pl

Bazaarkrakow
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2011, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Bazaarkrakow » 19 sty 2011, 21:40

Oczywiście powinniście sami sprawdzić ale uważamy się za dobry sklep internetowy o czym też świadczą liczne pozytywne komentarze wystawiane przez naszych Klientów.



Obrazek


Obrazek
Zajmujemy się sprzedażą dywanów, firan, zasłon i innych domowych tekstyliów.
Miła atmosfera, profesjonalna obsługa.
Serdecznie zapraszamy!

Awatar użytkownika
stasina
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 08 kwie 2009, 17:31
Re: dobre sklepy internetowe

autor: stasina » 18 lut 2011, 11:42

Sklepów internetowych jest coraz więcej, więc czasem trudno się zdecydować. Na jakości takiego sklepu wpływają opinie i komentarze klientów, obsługa, kontakt z właścicielem takiego sklepu, prezentacja towarów, ich opis, wygląd strony internetowej sklepu. :)

znawczyni_
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2011, 15:12
Re: dobre sklepy internetowe

autor: znawczyni_ » 18 lut 2011, 15:21

ja mogę polecić świetny sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz: decorto.pl jeśli ktoś ceni sobie minimalizm, elegancję i taką skandynawską prostotę ale za razem funkcjonalnosć i praktycznosć, to decorto.pl to strzał w 10tkę. Niektóre produkty są trochę drogie, ale często fajny mały detal może trochę droższy świetnie może wypełnić wnętrze mieszkania. POLECAM

Adam67
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2011, 20:13
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Adam67 » 20 maja 2011, 20:43

Polecam sklep internetowy time4art, który oferuje obrazy drukowane na płótnie z szeroką gamą kolorów/wzorów/formatów. Obrazy ze względu na swoją jakość i różnorodność świetnie nadają się do dekoracji każdego wnętrza. Sklep oferuje możliwość zamówienia wydruku własnego zdjęcia na płótnie - idealna pamiątka z wakacji lub prezent dla bliskich! Obrazek Obrazek Obrazek


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów