Pomoc przy aranżacji i przebudowie nowego mieszkania

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Gość2
Pomoc przy aranżacji i przebudowie nowego mieszkania

autor: Gość2 » 25 lis 2010, 14:42

WITAM

Zakupiłem mieszkanie w stanie deweloperskim i chcę je praktycznie zaaranżować. Problem polega na tym, że mieszkanie ma 36m2, z czego 4,5m to łazienka, 3m przedpokój a reszta to otwarta przestrzeń w której chciał bym wydzielić osobną sypialnie i zrobić kuchnię otwartą na salon. Problem największy polega na tym, że okna są tylko na jednej a do tego najkrótszej ścianie.

Mam jakiś tam własny projekt ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce, tak więc szukam do pomocy kogoś kto zna się na rzeczy i będzie w stanie mi jakoś doradzić w kwestii rozmieszczenia ścian, i zdecydowanie aranżacji wnętrza z dużym naciskiem na materiały i kolory ścian oraz podłóg.

Jeśli znajdzie się ktoś chętny, to bardzo chętnie prześlę rzut mieszkania + zdjęcia i jeśli będzie trzeba to projekty w 3d wykonane przeze mnie w programie PRO100.

Z góry dzięki za pomoc.

Ps. Nie mam za dużo czasu, bo obudziłem się dziś, a za 3 dni fachowcy wchodzą do mieszkania. Do tego czasu muszę się zdecydować na rozmieszczenie ścian i projekt sufitów które chcę podwiesić.

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Pomoc przy aranżacji i przebudowie nowego mieszkania

autor: Sztuka Wnętrz » 02 gru 2010, 15:45

Witam serdecznie,
Jesteśmy ekspertem na tym forum. Mamy wieloletnie doświadczenie.
Zapraszam na naszą stronę
Bardzo proszę o wysłanie rysunków na adres: kontakt@sztukawnetrz.pl
Postaramy się Panu pomóc.
Pierwsza pomoc będzie gratis.
Pozdrawiam,
IM SztukaWnętrz


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów