Szukam informacji na temat wkładu do wanny.

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

realbud
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:58
Szukam informacji na temat wkładu do wanny.

autor: realbud » 29 sie 2010, 16:48

Co możecie powiedzieć na temat wkładu do wanny?
Montaż,użytkowanie,cena i gdzie to kupić ?

Chodzi mi o taką nakładkę z tworzywa w kształcie wanny.
Gdy wanna jest np. bardzo porysowana,a niechcemy wymieniać całej to nakładamy ten element i jest jak nowa.

Poniżej zdjęcia jakie znalazłem w googlach w podobnym temacie ale chyba sprzed 4 lat:
przed i po

Obrazek
Obrazek

Wanna-w-wannie
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:34
Kontaktowanie:
Re: Szukam informacji na temat wkładu do wanny.

autor: Wanna-w-wannie » 25 lis 2010, 18:58

Moja firma zajmuje się montowaniem takich wkładów do wanien, jest to wkład akrylowy wysokiej jakości, który wklejany jest do starej wanny. Firma jest nowa na polskim rynku, ale współpracujemy z firmą z Łotwy, która zajmuje się tym od 15 lat i cieszy się dużym uznaniem.
Mogę polecić usługę, same wkłady nie są sprzedawane; montaż trwa dwie godziny; cena 585 zł (wkład, dojazd, nowy syfon, montaż)

realbud
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:58
Re: Szukam informacji na temat wkładu do wanny.

autor: realbud » 25 lis 2010, 20:25

super sprawa ale cena troche nie taka :/
szkoda ze cena nie konkuruje z cena nowej wanny

Wanna-w-wannie
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:34
Kontaktowanie:
Re: Szukam informacji na temat wkładu do wanny.

autor: Wanna-w-wannie » 26 lis 2010, 13:31

Cena niska nie jest- to fakt, ale myślę, że konkurencyjna! Cena demontażu starej wanna, nowej wanny, zabudowa nowej wanny i kąpiele u sąsiadów w czasie remontu- to może i bezcenne, ale to zależy od sąsiadów- w sumie da wiele wyższy koszt. A tu dwie godzinki naszej pracy, 585 zł do naszej kieszeni i sprawa załatwiona. No chyba, że mamy ochotę na wielkie zmiany w łazience, ale to już inna bajka :)

beata64
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2012, 11:23
Lokalizacja: Warszawa
Re: Szukam informacji na temat wkładu do wanny.

autor: beata64 » 01 lip 2012, 19:52

mam wannę w wannie i jednak wydaje mi się, że jest to konkurencyjne w stosunku do ceny nowej wanny, przecież tu nie mamy kosztów związanych z wykuwaniem starej wanny, nie mamy kosztów związanych z zmianą płytek, kupowaniem stelaża i obudowy do wanny akrylowej, lekko licząc odpadają nam największe koszty związane z wymianą wanny. I to jest konkurencyjne właśnie w tej usłudze

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Szukam informacji na temat wkładu do wanny.

autor: tyga33 » 15 mar 2016, 14:06

Polecałbym tego typu akcesoria marki Schedpol. Mamy w domu ich brodzik już dłuższy czas i trzyma się bardzo ładnie. Osad tak się nie przykleja łatwo, poza tym dobrą opcją jest, że powierzchnia fajnie trzyma ciepło i tłumi uderzenia wody. Co do konkretnych parametrów to na stronie www.brodziki.pl jest sporo info o konkretnych modelach i całej technologii którą stosują.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów