Wybór zasłon

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

petrospep
Wybór zasłon

autor: petrospep » 13 wrz 2010, 13:33

Witam, znalazłem kilka rodzai zasłon: zasłony na taśmie marszczącej, zasłony na kółkach, zasłony na szelkach oraz zasłony na kanale z grzywką. Które wg Was są najlepszym rozwiązaniem na małe okna 2,5x1,5m. Poradźcie.

YorkSalonMeblowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 14 sty 2010, 9:23
Re: Wybór zasłon

autor: YorkSalonMeblowy » 13 wrz 2010, 19:18

Moim zdaniem to kwestia gustu oraz pozostałych elementów wyposażenia danego pomieszczenia. Do małego okna najbardziej pasowałyby zasłony na szelkach.

imonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2010, 13:03
Re: Wybór zasłon

autor: imonka » 20 wrz 2010, 13:14

a według mnie lepszym rozwiązaniem byłaby klasyczna zasłona na taśmie marszczącej, najlepiej z jakieś gładkiej tkaniny lub ewentualnie w niewielkie wzory. mam okno o podobnych wymiarach i ja wybrałam właśnie zasłony na taśmie. z racji tego iż w mojej miejscowości mogę zapomnieć o jakiś dobrych sklepach więc wybrałam internet... i się nie zawiodłam

Kaszmir-Firany
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 09 lis 2010, 9:36
Re: Wybór zasłon

autor: Kaszmir-Firany » 10 lis 2010, 12:59

Jeżeli okno jest małe,to wg mnie lepiej sprawdzi się zasłona z delikatnym wzorkiem. Na mojej stronie internetowej jest kilak ciekawych modeli,zapraszam:)
Firany

lava
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 03 lis 2009, 16:24
Lokalizacja: Kraków
Re: Wybór zasłon

autor: lava » 16 lis 2010, 13:05

Nie ma to większego znaczenia przy takiej wielkości okna, wybierz po prostu to, co Ci się najbardziej podoba i co Ci odpowiada. Tak naprawdę wszystko będzie ok. Jedynie jeśli nie chcesz dodatkowo optycznie zmniejszać okna i pomieszczenia postaw na jakieś jasne zasłony

Bazaarkrakow
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2011, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Wybór zasłon

autor: Bazaarkrakow » 18 sty 2011, 23:54

Wybór właściwych zasłon jest bardzo ważny z kilku powodów.
1. Najczęściej kupuje się je na lata. Trudno patrzeć codziennie na coś co nam się nie podoba.
Dlatego kupujmy tam gdzie jest duży wybór.
2. Stanowią bardzo znaczący element dekoracyjny pomieszczenia.
Mogą nadać mu charakter lekki lub wytworny, rozjaśnić lub przyciemnić.
Kupujmy tam gdzie potrafią doradzać.
3. Stanowią barierę przed sąsiadami. Zanim kupimy zasłonę powinniśmy podjąć decyzję czy chcemy być zupełnie niewidoczni czy nie przeszkadza nam, że sąsiedzi będą widzieć nasze cienie a może nie mamy zupełnie nic do ukrycia i chcemy przezroczyste zasłonki.
4. Powinny być dobrane odpowiednio do innych elementów wystroju. Z nimi mogą utworzyć elegancki komplet i podkreślić na przykład wzór na dywanie lub na tapecie.
5. Równie ważna co piękny materiał jest jakość uszycia zasłony.
Dlatego ważne żeby zlecić to profesjonalnej krawcowej, takiej jaka pracuje da Bazaarkrakow.pl

Obrazek

My zajmujemy się sprzedażą dywanów, firan, zasłon i innych domowych tekstyliów.
Sklep na osiedlu Zgody 7 powstał w 1969 roku.
Znajdziecie u nas duży wybór firan i zasłon, pełną ofertę pościeli i ręczników.
Chętnie pomożemy w stylizacji Twojego mieszkania.
Służymy pomocą w doborze firan i zasłon.

Szyjemy materiały na życzenie Klienta.
Zapraszamy!



Obrazek


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów