Odbiór mieszkań Warszawa

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

inspektorbudowy
1 - ostrzeżenie!
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2009, 2:38
Lokalizacja: Warszawa
Odbiór mieszkań Warszawa

autor: inspektorbudowy » 02 lut 2010, 0:27

Oferujemy:

- Przeprowadzenie fachowego odbioru mieszkania lub domu w oparciu o Polskie Normy. Odbiory mieszkań Warszawa i okolice.

- Sporządzenie Świadectwa Energetycznego dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań i innych.

- Nadzory budowlane i kierowanie budową.

Przemek
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: Przemek » 02 lut 2010, 10:03

kolega nie rozmie .... ? dział zlecenia na www.e-mieszkanie.pl - polecam

flippa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2010, 23:35
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: flippa » 11 wrz 2010, 18:19

Witam. Niedługo odbieram mieszkanie. Myślałam wcześniej o tym, żeby skorzystać z pomocy rzeczoznawcy, ale znajomi z pracy mi to odradzili, powiedzieli, żebym dała sobie spokój, bo różnie to wychodzi z pomocą rzeczoznawcy. Co o tym myślicie? Odebrać mieszkanie samodzielnie czy skorzystać z usługi rzeczoznawcy? Jeżeli się zdecyduje na to pierwsze rozwiązanie, na co powinnam przede wszystkim zwrócić uwagę?

ketlinlive
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:51
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: ketlinlive » 03 paź 2010, 11:00

Możesz spróbować to zrobić samodzielnie, ale zawsze by się przydała pomoc drugiej osoby, nie musi to być rzeczoznawca, tylko ktoś, kto już odbierał wcześniej odbierał mieszkanie, np. ktoś z rodziny po, to by pomógł Ci np. dokonać pomiarów mieszkania. Najważniejsza rzecz, to wcześniejsze przygotowanie się. Najlepiej zrobić listę rzeczy, które należy koniecznie sprawdzić i odhaczać je stopniowo. Nie śpieszyć się. I przede wszystkim, jeśli stwierdzicie jakieś usterki, muszą one zostać zapisane w protokole odbioru mieszkania. Powodzenia!

flippa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2010, 23:35
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: flippa » 03 paź 2010, 19:53

Dzięki za podpowiedzi. Właściwie to przez ten czas zdążyłam przeszukać internet w poszukiwaniu informacji na temat odbioru mieszkania i znalazłam mniej więcej to, co mnie interesowało. Oczywiście, jakby ktoś chciał opisać swoje doświadczenia związane z odbiorem mieszkania i z deweloperami, to chętnie bym się z nimi zapoznała:).

ketlinlive
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:51
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: ketlinlive » 05 paź 2010, 17:54

Może Ty opowiedz o własnych:) a od jakiego dewelopera odbierasz mieszkanie, jeśli to nie jest jakaś tajemnica?;)

flippa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2010, 23:35
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: flippa » 05 paź 2010, 18:33

No, ja właściwie jeszcze nie mam o czym opowiadać, bo dopiero będę odbierać mieszkanie za jakiś czas, ale wolałam już teraz się zorientować. Będę odbierać od Dolcana.

inspektorbudowy
1 - ostrzeżenie!
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2009, 2:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: inspektorbudowy » 21 paź 2010, 22:56

Witam, proponuję usługę odbioru mieszkania od dewelopera w Warszawie i okolicach

ArturEr
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2018, 13:18
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: ArturEr » 24 paź 2018, 10:13

ketlinlive pisze:Możesz spróbować to zrobić samodzielnie, ale zawsze by się przydała pomoc drugiej osoby, nie musi to być rzeczoznawca, tylko ktoś, kto już odbierał wcześniej odbierał mieszkanie, np. ktoś z rodziny po, to by pomógł Ci np. dokonać pomiarów mieszkania. Najważniejsza rzecz, to wcześniejsze przygotowanie się. Najlepiej zrobić listę rzeczy, które należy koniecznie sprawdzić i odhaczać je stopniowo. Nie śpieszyć się. I przede wszystkim, jeśli stwierdzicie jakieś usterki, muszą one zostać zapisane w protokole odbioru mieszkania. Powodzenia!

No my wlasnie najelismy takiego pana co wszystko sprawdził bo co to się osłuchaliśmy, ale w sumie nie znalaz jakichś wtop dewelopera, polord dal rade, i do dziś nie wyszly jakies niedorobki

Tomek12Tomek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 09 lis 2017, 9:25
Re: Odbiór mieszkań Warszawa

autor: Tomek12Tomek » 24 paź 2018, 10:16

Dobrze wiedzieć bo wlasnie sledze opinie ich i sa tak rozne ze nie wiem w co wierzyc, a mieszkanie w wilani bardzo mi się podoba, ma na prawde przestrony metraz no i ogrod na którym mi zależy


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów