Grill elektryczny

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:15
Grill elektryczny

autor: Zewa » 15 lip 2010, 6:48

Skłaniam się do kuna grilla elektrycznego. Zastanawiam się czy to dobry pomysł, bo nie chcę mieć kuchni zachlapanej tłuszczem, ale jednocześnie bardzo lubię potrawy z grilla i chciałabym je przyrządzać w domu. Możecie napisać jakie są wasze doświadczenia z używaniem grilla elektrycznego?

Springfield
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2010, 11:25
Re: grill

autor: Springfield » 15 lip 2010, 11:41

Bardzo fajne urządzenie, zwłaszcza że teraz jest tak ciepło że nie chce się odpalać piekarnika. Grille elektryczne są różne, zwróć uwagę na wielkość płyty, zastanów się czy chcesz z przykrywką czy nie, czy powierzchnia przywiera, czy ma tackę na tłuszcz. Ja proponuję coś //www.medialux.pl/dzial/agd/kategoria/?id=60&prod=80423 takiego.

persefona
2 - ostrzeżenia!
Posty: 14
Rejestracja: 02 lip 2010, 10:18
Re: grill elektryczny

autor: persefona » 19 lip 2010, 12:26

A taki grill w kuchence elektrycznej nie będzie wystarczający - nie wiem jak sprawują się takie zewnętrzne ale jak ma gdziekolwiek chlapać to trochę nie fajnie - chyba lepiej taki w kuchence jak się chce w domu robić albo na zewnątrz :)

Listwy-Dekoracyjne
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2010, 19:17
Re: grill elektryczny

autor: Listwy-Dekoracyjne » 31 lip 2010, 18:45

moim skromnym zdaniem, taki grill to swietny pomysł. Bardzo praktyczna sprawa;)

anabilis90
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2010, 13:03
Re: grill elektryczny

autor: anabilis90 » 13 sie 2010, 13:08

Jezeli lubisz takie potrawy to warto zakupić cos takiego. tym bardziej, ze jest lato i promocje na takie rzeczy w każdym sieciowym sklepie :) możesz poszukać czegoś w gazetkach promocyjnych

jimbo
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2010, 11:33
Re: grill elektryczny

autor: jimbo » 13 sie 2010, 14:02

swietne sa takie grille, szczegolnie jesli maja kilka funkcji grillowania... - kontaktowe (z 2uch strone jednoczesnie) , na plycie kamiennej itp... i generalnie im wiekszy tym lepszy, coby zawsze zmiescic odpowiednia ilosc karkoweczki...

marcel22
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2010, 8:40
Re: grill elektryczny

autor: marcel22 » 09 wrz 2010, 8:46

Zgadzam się, jeśli ktoś lubi jeść grillowane jedzenie to czemu by nie kupić takiego sprzętu. Nie orientuję się w cenach ale tak samo jak ja lubię korzystać w mikrofalówki tak ktoś inny wrzuci sobie posiłek na grilla. Pozdrawiam

pomocnikmajstra
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:36
Lokalizacja: krk
Re: grill elektryczny

autor: pomocnikmajstra » 22 wrz 2010, 8:27

Grill elektryczny to super sprawa :-) Latem można normalnie grillować, ale jesienią, czy zimą to nie ma innej opcji. A tak przynajmniej można znajomych zaskoczyć grillem w środku zimy :D No i jedzenie z grilla (nawet elektrycznego) to jednak co innego niż z mikrofali :-) A jeśli chodzi o ceny to jak zawsze zależy od marki. Na electro.pl widziałem już grille za 70 złotych, ale były też za 300 zł.

wyjka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 21 gru 2009, 15:05
Re: grill elektryczny

autor: wyjka » 05 paź 2010, 14:32

Najlepiej taki grill sprawdza się jesienią. Można w każdej chwili wynieść go na taras i zrobić sobie małe garden party. Taki sprzęt nie jest drogi, widziałam całkeim tanio na magicznej planecie, wiec jak ktoś poszukuje, to warto jak najbardziej tam zerknąć.

Przemek
Re: grill elektryczny

autor: Przemek » 06 paź 2010, 9:06

kupiłem grill elektryczny i z całym szacunkiem ... jest do dupy!
moze mała moc nie mam pojęcia ale nie był tani a mimo to do ....

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: grill elektryczny

autor: cirrus » 22 mar 2011, 21:46

Elektryczny grill na pewno nie dorówna gazowemu. Już wolę rzadziej jeść grillowane potrawy, ale grillowane w tradycyjny sposób. Jako, że wiosna za oknami i sezon się zaczyna to już przez myśl mi przeszło, żeby kupić sobie takie urządzenie. Na razie tylko przeglądam strony broilking.pl gdzie można dostać profesjonalne grille gazowe, ale zapewne za jakiś czas się zdecyduje na zakup tego sprzętu. Już mi się marzą grillowane skrzydełka, czy szaszłyki ;)

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: grill elektryczny

autor: cirrus » 22 mar 2011, 21:47

Elektryczny grill na pewno nie dorówna gazowemu. Już wolę rzadziej jeść grillowane potrawy, ale grillowane w tradycyjny sposób. Jako, że wiosna za oknami i sezon się zaczyna to już przez myśl mi przeszło, żeby kupić sobie takie urządzenie. Na razie tylko przeglądam strony broilking.pl gdzie można dostać profesjonalne grille gazowe, ale zapewne za jakiś czas się zdecyduje na zakup tego sprzętu. Już mi się marzą grillowane skrzydełka, czy szaszłyki ;)

speeker
lubie spamować
Posty: 127
Rejestracja: 13 cze 2009, 22:46
Re: grill elektryczny

autor: speeker » 10 maja 2012, 8:46

co racja to racja niektóre z grilli bardziej wpływają na to, żeby atmosfera przyjęcia była jak najlepsza. Sama mam zamiar kupić w tym roku jakiś porządny grill, wiecie taki z prawdziwego zdarzenia. Myślałam o jakimś modelu z oferty Broil King. Tylko nie wiem, na który model się zdecydować, co polecacie?

speeker
lubie spamować
Posty: 127
Rejestracja: 13 cze 2009, 22:46
Re: grill elektryczny

autor: speeker » 10 maja 2012, 8:46

co racja to racja niektóre z grilli bardziej wpływają na to, żeby atmosfera przyjęcia była jak najlepsza. Sama mam zamiar kupić w tym roku jakiś porządny grill, wiecie taki z prawdziwego zdarzenia. Myślałam o jakimś modelu z oferty Broil King. Tylko nie wiem, na który model się zdecydować, co polecacie?

hipi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 09 mar 2012, 12:25
Re: grill elektryczny

autor: hipi » 10 maja 2012, 11:43

Nie znam marki Broil King, ale po wpisaniu w google grafika muszę przyznać, że wyglądają bardzo profesjonalnie, ale pewnie też nieźle kosztują. Ja mam grilla elektrycznego firmy Ariete, zamawiałam przez Internet ze stylowazastawa.pl za coś ponad 200 zł. Mam go już jakiś czas i jestem zadowolona, ma oddzielny pojemnik na tłuszcz i , dzięki Bogu, łatwo się zmywa. Co do grilla normalnego to posiadam jakiegoś no-name'a, ale też nie mam żadnych problemów z nim. Pamiętam jak kiedyś byłam na działce u znajomych, mąż koleżanki kupił nowego grilla, jakiegoś drogiego, pięknego czerwonego. Po pierwszym użyciu cała czerwona farba się spaliła -_- Więc jak widać kosztowność nie zawsze idzie w parze z efektywnością.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów