Łóżko przez internet?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

sztukateriaszczecin
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2010, 15:09
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: sztukateriaszczecin » 16 wrz 2010, 16:36

Ja na Twoim miejscu przejechałbym się i zobaczył inne podobne materace wykonane z tego samego materiału i tworzywa w mieście, a potem zamówiłbym sobie na internecie. ot tak problem z głowy:) no chyba ze mieszkasz z dala od miasta no to inna bajka

pomocnikmajstra
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:36
Lokalizacja: krk
Re: łóżko przez internet?

autor: pomocnikmajstra » 28 wrz 2010, 9:53

Czasem właśnie jest ten problem, że nie wszyscy mieszkają w dużych miastach gdzie mają wybór, czy iść do tego czy innego sklepu/marktu. To kolejny plus zakupów przez sieć - możemy sprawdzić ofertę kilku sklepów w ciągu kilku minut :-) nie trzeba jeździć po sklepach. Jak ktoś lubi meble drewniane, to może sobie zerknąć na stronę esmebel.com - mają ładne meble.

keisha
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 mar 2010, 21:22
Re: łóżko przez internet?

autor: keisha » 30 wrz 2010, 20:44

Zakupy przez Internet to fajna sprawa. Przekonałam się do takiej formy zakupów po zwiedzeniu stacjonarnych sklepów. Nie znalazłam tam nic dla siebie... Koleżanka poleciła mi jmbnet.pl , gdzie kupiłam zarówno stelaż, jak i materac w dobrych cenach.

Przemek
Re: łóżko przez internet?

autor: Przemek » 06 paź 2010, 9:24

ceny takie sobie

cammell
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 10 sie 2009, 12:24
Re: łóżko przez internet?

autor: cammell » 22 paź 2010, 11:06

pomocnikmajstra pisze:Czasem właśnie jest ten problem, że nie wszyscy mieszkają w dużych miastach gdzie mają wybór, czy iść do tego czy innego sklepu/marktu.


Zapewniam, że dotyczy to też dużych miast, bo gdybym miała zacząć szukać łóżka, to poza 2-3 miejscami od których bym zaczęła, potem też musiałabym się głęboko zastanowić. :wink: Nawet jeśli nie kupowałabym łózka przez internet, to z pewnością zrobiłabym w nim research, w jakich sklepach mogę je nabyć i być zadowolona z zakupu. Mimo wszystko, jeśli to możliwe, to preferuję osobiście sprawdzić jakość większych mebli przed wydaniem pieniędzy.

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: łóżko przez internet?

autor: miracle » 25 lis 2010, 0:06

Niektóre rzeczy można znaleźć jedynie w Internecie. Ja naprawdę długo szukałam materaca, który po złożeniu wygląda jak kanapa i w końcu znalazłam go na kamai.pl, wygląda to tak:

-/www.kamai.pl/index.php?keywords=%C5%82%C3%B3%C5%BCko&search_in_description=1&sort=6a&page=2#!p206727,c55_701,materac+lozko+janpol+skladany+dwuosobowy+wz.+12+120x200

bardzo praktyczna sprawa, a do tego zajmuje mało miejsca i jest wygodny, także sklepy internetowe uznaje za najlepszy wynalazek ludzkości ;)

tomalka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2011, 14:52
Re: łóżko przez internet?

autor: tomalka » 02 mar 2011, 19:45

I same ramy i łóżka "w całości" ;) są na multizakupy.pl - sklep jest sprawdzony, wszystkie dane na stronie są dostępne. Mnie osobiście do gustu przypadło szczególnie jedno z łóżek Aramis a to z tego względu, że bardzo lubię takie wyglądające na stare meble ;)

erwin
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2012, 11:11
Re: łóżko przez internet?

autor: erwin » 29 maja 2012, 19:50

Zobacz comfortbe.pl kupuje tam jak coś potrzebuje. Sklep jest sprawdzony i ma stacjonarne "oddziały", można zobaczyć, ew zwrócić gdy się nie spodoba towar. Wybór też całkiem spoczko

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: prospektinwestycje » 30 maja 2012, 13:16

kupić łóżko przez internet??? NIEEEEE chyba bym sie nie zdecydowala

Awatar użytkownika
Carrion
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 30 mar 2012, 7:50
Re: łóżko przez internet?

autor: Carrion » 04 cze 2012, 8:44

dlaczego łóżko nie? taki sam towar jak każdy inny
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów,
których udałoby im się uniknąć.

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: prospektinwestycje » 05 cze 2012, 14:59

no tak to jak kupić kota w worku

Infinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 06 cze 2012, 22:07
Lokalizacja: Poznan
Re: łóżko przez internet?

autor: Infinka » 07 cze 2012, 22:27

witam

w zasadzie, pytanie o to czy kupić łózko przez internet jest trochę pytaniem o wiarygodność zakupów online w ogóle. Przede wszystkim, pytanie brzmi, dlaczego chciałabyś kupować łózko przez internet.
Najpewniej jedna z pierwszych odpowiedzi to niższa cena. I jest to chyba najlepsza odpowiedź :)

W sumie należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, przede wszystkim upewnić się co do wiarygodności sprzedawcy. Świadczą o tym zarówno rzeczy typu regon na stronie, pełne dane o firmie, jak i opinie o sklepie na forach, opineo, ceneo, allegro i inne. Ja zazwyczaj przed zakupem dzwonię do sklepu i po paru-parunastu minutach rozmowy mam już wyrobione zdanie o sprzedawcy.
Artykuł o tym czy warto kupować przez net znajdziesz tu tu jak i wielu innych miejscach.

Ja na Twoim miejscu wybrałabym jakiś model łózka w miarę renomowanej firmy i wtedy poszukała go taniej przez internet. Takie rozwiązanie ma plus taki, że możesz sobie podjechać do salonu w pobliżu Twojego domku i je sobie obejrzeć najpierw :)

Pozdrawiam

PS Choć pewnie, już dawno wybrałaś, skoro to wątek z 2010 :)

magda312_1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2012, 22:47
Re: łóżko przez internet?

autor: magda312_1980 » 20 cze 2012, 9:46

Zgadzam się z infinką, ja robię dokładnie tak samo. Zależy też czego szukasz, ale poczytaj też opinie w internecie o danej firmie na różnych forach, ale traktuj to z dystansem. Np.
szukałam materaców i znalazłam firmę comfortbe. Miała mnóstwo pozytywnych opinii i ze 2 negatywne, przy czym 1 negatywna była gdyż ktoś rzekomo w latexowym materacu znalazł plesń:) co ciekawe biorąc pod uwagę że lateks ma właściwości grzybobójcze. Po takim rozeznaniu zaryzykowałam i nie żałuje.

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: łóżko przez internet?

autor: stix » 18 sie 2012, 8:10

Zakupy online są tak samo bezpieczne jak zakupy standardowe. Jeśli chodzi o meble to i tak na ogół wybieramy towary z katalogów, ponieważ nie są one wystawione (nie zmieściły się w sklepie po prostu). Wówczas przyjeżdża do nas kot w worku, widziany wcześniej tylko na zdjęciu. Wobec tego tak samo wyglądają zakupy w internecie, ALE są one tańsze. W związku z tym teraz większość zakupów dokonuję online, jest wygodniej i taniej.
Jeżeli potrzebuję mebli to korzystam z http://www.urokdrewna.pl/ . Bardzo dobry producent drewnianych mebli z litego drewna. Znalazłam ich przypadkiem, szukałam wyposażenia do sypialni i na forum mieli same pochwały. W zasadzie mogę je potwierdzić. Szybka realizacja, do kilku dni, no chyba, że nie ma czegoś na magazynie. Można sobie zmieniać fronty, w przypadku łóżek barwią drewno na wybrany kolor. Ceny rzecz jasna satysfakcjonujące, wydaje mi się że w ogóle mają najtańsze łóżka w Polsce. I wszystko wygląda tak jak na zdjęciu, wymiary podawane są prawidłowe. Nie miałam przypadku jaki często się zdarza, że dodają lub odejmują od mebla cm. Nie, tu wszystko dopasowane, konkretne i niedrogie.
Pozdrawiam

gaboomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2012, 12:01
Re: łóżko przez internet?

autor: gaboomi » 28 sie 2012, 12:18

bliska kolezanka wraz z moja mala pomoca zalatwila sobie lozko z mebl-art.pl, zadnej informacji nam nie odmowiono, bardzo szczera pani udzielala porad i w ogole:) szczerze to osobiscie polecalabym teraz te mniejszego pokroju firmy jesli juz szukamy w internecie, poniewaz im bardzo zalezy a mam jakies osobisty maly wstret do duzych firm po tym jak w salonie vox dziewczyna nie umiala udzielic mi podstawowych informacji:/

i dokladnie jak napisala pani infinka wyzej, pare minut rozmowy i wiadomo co sadzic o sprzedawcy. Ostatnio robie zakupy wylacznie przez internet, na allegro sprawdzam dokladnie komentarze a jesli prywatne stronki i sklepy, to nie oszczedzam na rachunku za telefon zeby sie upewnic co i jak:)


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów