Fioletowy narożnik ?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

wannabe
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2010, 9:39
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: wannabe » 26 maja 2010, 8:27

tak sobie jeszcze przypomniałam, nie wiem czy znasz sklep myin.pl - oni mają swoja stronę na facebook'u ([więcej na Facebooku]) i świetne rozwiązania, często można potwierdzić swoją inspirację, albo znaleźć nową, a skoro chcesz poeksperymentować bo pytasz o szalony narożnik to na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Awatar użytkownika
pati_44
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 07 kwie 2009, 12:15
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: pati_44 » 12 cze 2010, 12:19

po ilosci wpisow widze ze mebel przypadl Wam do gustu 8)

mi tez sie podoba, najwiekszym wyzwaniem dla posiadacza jest odpowiednie dobranie dekoracji, oj wyobraznia trzeba ruszyc heh ...

hardcore
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 cze 2010, 10:17
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: hardcore » 15 cze 2010, 20:05

świetnie wygląda, podoba mi się, ale powiem szczerze, że nie kupiłabym do domu takiego koloru, za bardzo odważny ;)

buydom
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 kwie 2010, 14:45
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: buydom » 16 cze 2010, 11:41

To może się też wypowiem. Kolor fajny, ale dla odważnych. W jakiejś knajpce posiedzieć na takiej sofie (choć pewnie za droga do "użytku publicznego") ok, ale do domu jednak wolę kolor bardziej stonowany
btm

Idealmeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2010, 8:02
Kontaktowanie:
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: Idealmeble » 28 cze 2010, 14:21

wszystko zależy od tego co lubisz i jak często zmieniasz zdanie. Fioletowy naroznik będzie na pewno dominującym elementem ozdobnym i jesli jest w twoim stylu to zapewne przyniesie ci dużo satysfakcji. Czy kolor jest odważny? Ostatnio bardzo popularny w meblach tapicerowanych.

Awatar użytkownika
stasina
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 08 kwie 2009, 17:31
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: stasina » 26 sie 2010, 11:36

4 podstrony pozwalaja wysnuc wniosek ze ciezko przejsc obojetnie obok takiego mebla ...

jak to sie mowi ... albo sie to kocha albo nienawidzi ...

Kasztanek
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 03 sie 2010, 14:38
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: Kasztanek » 29 sie 2010, 16:32

Ja zdecydowanie należę do tych pierwszych, kolor narożnika piękny.
I uważam, ze jako główny element salonu spisze sie doskonale. Proponuję dobrać do niego dodatki w taki samym kolorze, ale nie przesadzić z ich ilością , może to być wazon, lampa, czy inne elementy dekoracyjne.

Awatar użytkownika
stasina
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 08 kwie 2009, 17:31
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: stasina » 13 wrz 2010, 13:25

inna propozycja z Caya D.

maja pare klasycznych modeli, ale raczej ida w strone takich barw jak intensywny fiolet

Obrazek

YorkSalonMeblowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 14 sty 2010, 9:23
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: YorkSalonMeblowy » 13 wrz 2010, 19:20

Jeżeli tylko pasuje do koloru mebli oraz ścian to jestem za. Kolor bardzo mi się podoba,jest odważny i bardzo elegancki.

Awatar użytkownika
miriam32
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2009, 12:19
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: miriam32 » 09 paź 2010, 17:20

Modny, ciekawy kolor.
Jak ktoś lubi fiolet to meble w takim kolorze mu się nigdy nie znudzą.
Obecnie panuje moda na fuksje a to jeszcze odważniejszy kolor.
Meble w takim kolorze pasowałby do ściany ze zdjęciami czarno-białymi lub fototapetą też czarno-białą.
W ogóle ten komplet ma ciekawy fason taki inny, nowoczesny.

cammell
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 10 sie 2009, 12:24
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: cammell » 21 paź 2010, 12:13

miriam32 pisze:Meble w takim kolorze pasowałby do ściany ze zdjęciami czarno-białymi lub fototapetą też czarno-białą.


Przyznam się, że nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam za tymi wszystkimi skrzyżowaniami fioletów i różów, ale od kiedy co jakiś czas trafiam na aranżacje w tej kolorystyce (obecnie nawet bardzo często) jakoś się sama do tego przekonałam i nawet ku zaskoczeniu moich bliskich kupiłam parę kolorowych ciuchów. :lol: Taki fiolet będzie też dobrze wyglądał z różnymi odcieniami szarości czy delikatnym wrzosem lub zielenią (dla kontrastu).

Awatar użytkownika
jenis_joplin
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2009, 21:11
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: jenis_joplin » 08 lis 2010, 18:49

mi się podoba i fioletowy narożnik i fioletowy komplet (sofa i fotel) 8)

obecnie zmienia się kolorystyka w meblach takiego typu, odchodzi się od tradycyjnych, ciemnych i spokojnych barw na rzecz właśnie takich żywych kolorów jak np. fiolet, czerwień.
też uważam że można takie fioletowe meble zestawić z różnymi kolorami jak zieleń, brąz, beż, szary, kawa z mlekiem.
jest tyle teraz kolorów i odcieni farb do ścian, że bez problemu można do pasować kolor ściany do takiego fioletowego narożnika czy kompletu.

Awatar użytkownika
sangria
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2009, 16:35
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: sangria » 10 gru 2010, 17:42

fiolet jest może we wnętrzach modny, ale jak dla mnie to ten kolor narożnika jest za intensywny. :roll:
ja bym wolała granat, ciemną zieleń, czekoladowy brąz, grafit, czarny. :)
taki intensywny fiolet szybko wyjdzie z mody, a takich mebli szybko się przecież nie zmienia.

Awatar użytkownika
stasina
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 08 kwie 2009, 17:31
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: stasina » 26 sty 2011, 15:59


nata-32
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 07 sty 2011, 11:50
Re: Fioletowy narożnik ?

autor: nata-32 » 14 lut 2011, 14:47

Bardzo fajny kolorek, taki żywy :) mam troszkę ciemniejszy na ścianie i robi wrażenie. Faktycznie przydałoby się stonować ta kanapę jakimiś szarościami. Ogólnie wolę jednak puchate kanapy ;)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów