Pomoc przy dobraniu farby, ewentualnie jakieś inne pomysły

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

wolfik41
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2010, 11:02
Lokalizacja: Rzeszów
Pomoc przy dobraniu farby, ewentualnie jakieś inne pomysły

autor: wolfik41 » 20 lip 2010, 11:24

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Przymierzam się właśnie do paru podmalunków w moim domu i mam mały problem z kuchnią. Otóż jak widać na zdjęciu kuchnia ma 2 ściany w kolorze kremowego żółtego (chyba właśnie wymyśliłem kolor) natomiast sufit i przeciwległa ściana są białe (tego nie widać na zdjęciu). I teraz chciałbym jakoś pomalować tą ścianę, która jest na zdjęciu tak żeby nie malować jej całej tylko ten kawałek dołu, jest po prostu zabrudzony w wyniku codziennego gotowania. Oczywiście mógłbym pomalować całą ścianę i mieć spokój, ale chce to zrobić szybko i przede wszystkim ekonomicznie. :). Zastanawiałem się nad jakimś skosem w innym kolorze.

Proszę Was zerknijcie na zdjęcie i doradźcie coś :)

Obrazek

jacenty800
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 801
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:07
Lokalizacja: włocławek
Re: Pomoc przy dobraniu farby, ewentualnie jakieś inne pomys

autor: jacenty800 » 20 lip 2010, 21:13

szczerze pomysł beznadziejny.pomaluj juz cala najlepiej farba lepszej jakosci ktora bedziesz mogł bez problemu zmyc woda z płynem

wolfik41
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2010, 11:02
Lokalizacja: Rzeszów
Re: Pomoc przy dobraniu farby, ewentualnie jakieś inne pomys

autor: wolfik41 » 20 lip 2010, 22:41

Ja wiem, że to beznadziejny pomysł :), ale chciałem tym pomysłem wyrazić moją intencję :), którą było niemalowanie całej ściany. Co do jakości farby to z doświadczenie wiem, że te "zmywalne farby" to jedna wielka ściema. Może ktoś coś wymyśli jeszcze :)

Pozdrawiam

POZIOMIX
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2009, 21:58
Lokalizacja: TRÓJMIASTO
Re: Pomoc przy dobraniu farby, ewentualnie jakieś inne pomys

autor: POZIOMIX » 20 lip 2010, 22:48

FARBY Flügger TO NIE ŚCIEMA TYLKO PRZY ZAKUPIE TRZEBA POPROSIĆ O FARBĘ DO KUCHNI LUB ŁAZIENKI I W 100% SPEŁNIAJĄ SWOJE ZADANIE . POZDRAWIAM
POZIOMIX

YorkSalonMeblowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 14 sty 2010, 9:23
Re: Pomoc przy dobraniu farby, ewentualnie jakieś inne pomys

autor: YorkSalonMeblowy » 13 wrz 2010, 19:15

Pomysł nie jest zły,ale wydaje mi się ze chcesz za bardzo oszczędzić na tym malowaniu. Może faktycznie lepiej i przed wszystkim bardziej estetycznie byłoby pomalować całą ścianę?


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów