klimatyzatory LG

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Przemek
klimatyzatory LG

autor: Przemek » 19 lip 2010, 16:35

jakie sa wasze opinie o klimatyzatorach LG ?
maja ciekawe nowoczesne modele - pytanie jak sie sprawują

drewienko
Re: klimatyzatory LG

autor: drewienko » 20 lip 2010, 12:57

tez jestem ciekawy jakie sa wrażenia użytkowników

Indiana
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1455
Rejestracja: 25 paź 2008, 19:36
Re: klimatyzatory LG

autor: Indiana » 23 lip 2010, 20:58

Montujemy tego sporo, nawet w tym roku bardzo dużo bo szefostwo dostało dobre ceny, ale niestety już myślimy nad zmianą - z powodu licznych awarii elektroniki. Fajne są, ale co z tego, jak trzeba po 3 razy potem jeździć.
Czasem okazuje się, że nasza wina, jakiś błąd montażowy, ale 80% pada nie wiadomo od czego. Konkurencja ma podobnie...

Profesjonalna-Wentylacja
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 24 lip 2010, 8:03
Re: klimatyzatory LG

autor: Profesjonalna-Wentylacja » 26 lip 2010, 12:10

Co do samych klimatyzatorów tej firmy to nie można mieć wiekszych zastrzeżeń,spisują sie bardzo dobrze. Często problem wynika z nieprawidłowego montażu lub zachodzącej w nich pleśni.pamiętajmy że każdy klimatyzator należy czyścić i odgrzybiać co najmniej dwa razy w roku.

Przemek
Re: klimatyzatory LG

autor: Przemek » 27 lip 2010, 9:18

rozumiem ze jak bedzie zamontowany klimatyzator własciwie nie bedzie z nim problemów.
czy tak często trzeba je konserwować ? kto to robi ?

Profesjonalna-Wentylacja
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 24 lip 2010, 8:03
Re: klimatyzatory LG

autor: Profesjonalna-Wentylacja » 07 wrz 2010, 9:37

Konserwować należy co najmniej dwa razy w roku,a już na pewno po każdym sezonie. A montażem oraz serwisowaniem zajmują się różne firmy,w tym również nasza.

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: klimatyzatory LG

autor: PiotrNiski » 04 lip 2013, 9:31

Klimatyzatory LG to jedne z lepszych. Właściwa konserwacja sprzętu sprawia, że naprawdę długo działają. Fajne informacje o dbaniu o klimatyzatory można poczytać tu http://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-w ... -eksperta/

ThermoSilesia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 cze 2016, 13:33
Re: klimatyzatory LG

autor: ThermoSilesia » 27 cze 2016, 8:18

Klimatyzacja LG to bardzo dobry wybór. Jest wielu producentów, którzy z nimi konkurują. W podobnej cenie idzie kupić lepsze modele mniej znanych marek. Ale wiadomo jak jest czasami płaci się za markę.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: klimatyzatory LG

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 27 cze 2016, 8:43

ThermoSilesia pisze:Klimatyzacja LG to bardzo dobry wybór. Jest wielu producentów, którzy z nimi konkurują. W podobnej cenie idzie kupić lepsze modele mniej znanych marek. Ale wiadomo jak jest czasami płaci się za markę.
LG to nie jest znana marka????
Poza tym, nie tylko sprzęt decyduje. Spotkałem pseudoinstalatorów, co montowali klimatyzację w lokalu z wentylacją grawitacyjną. Czy firma LG nie szkoli instalatorów i byle komu sprzedaje? Przecież, wentylacja grawitacyjna, jeżeli w ogóle ma szansą działać, to tylko przy ogrzewaniu, a nie chłodzeniu powietrza. Potem ludzie mówią jaka klimatyzacja jest niezdrowa, czy szumi. Przy braku wentylacji, rośnie zawartość CO2, co powoduje znacznie gorszą pracę mózgu.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2016, 13:29 przez Tomasz_Brzeczkowski, łącznie zmieniany 1 raz.
HVAC - najtańszy komfort.

Awatar użytkownika
bachus
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5014
Rejestracja: 01 sie 2006, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk
Re: klimatyzatory LG

autor: bachus » 27 cze 2016, 12:01

Tomasz_Brzeczkowski pisze: Poza tym, nie tylko sprzęt decyduje. Spotkałem pseudoinstalatorów, co montowali klimatyzację w lokalu z wentylacją grawitacyjną.

U mnie przy wentylacji grawitacyjnej działa wyśmienicie i nie muszę wywalać pieniędzy na wentylację mechaniczną, jest to naciąganie bez powodu.
Fizyki uczymy się od Brzęczkowskiego, pierwszego na świecie wynalazcy silnika grawitacyjnego (perpetuum mobile).

Awatar użytkownika
agaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2016, 20:03
Re: klimatyzatory LG

autor: agaa » 18 sie 2016, 10:42

Przemek pisze:rozumiem ze jak bedzie zamontowany klimatyzator własciwie nie bedzie z nim problemów.
czy tak często trzeba je konserwować ? kto to robi ?

My mamy klimatyzator LG ARTCOOL Slim, łatwo się go czyści, bo panel z przodu się otwiera. Klimatyzatory tego typu lepiej, żeby były montowane przez kogoś doświadczonego, żeby dobrze to działało. My zaufaliśmy firmie, której klimatyzacja katowice ma dobre opinie wśród klientów.

marcin.michnicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2015, 12:22
Re: klimatyzatory LG

autor: marcin.michnicki » 24 sie 2016, 9:55

O proszę, akurat aktualny temat dla mnie bo właśnie jestem w trakcie instalacji w biurze LG deluxe smart inverter, szczerze mówiąc wahałem się między nim a czymś firmy AirWell, ale poszedłem za namową kolegi, który ma ten model u siebie i mówi że jest bezproblemowy. Chociaż nie powiem, że nie miałem trudnego wyboru. Ostatnio słyszałem jakieś opinie że ciężko znaleźć te modele - dla zainteresowanych: http://eko-live.pl tu mają duży wybór, sprawdzone.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: klimatyzatory LG

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 24 sie 2016, 11:57

Czy rekuperator LG też zamontowali?
HVAC - najtańszy komfort.

konkret2
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 839
Rejestracja: 07 sty 2012, 19:01
Re: klimatyzatory LG

autor: konkret2 » 18 kwie 2017, 19:26

wypad z tą natrętną reklamą.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: klimatyzatory LG

autor: bobik5 » 21 kwie 2017, 7:48

Wiesz co to też zależy od użytkowania, od czasu działania, od tego czy ktoś klimatyzator serwisuje. O klimatyzacji czy obowiązkowo o nawilżaczach powietrza przeczytaj w http://www.airnaturel.pl , a najlepiej zakup taki nawilżacz ze względu na wyjątkowe suche powietrze w czasie posiadania klimatyzacji :)


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów