Krycie papą trmozgrzewalną w zimie

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Pioter
Krycie papą trmozgrzewalną w zimie

autor: Pioter » 25 lis 2004, 14:57

Witam.
Mam do pokrycia papą trmozgrzewalną płaski dach okolo 500m2 jednak przy obecnej pogodzie niebardzo wiem jak to zrobic bo:

po 1-sze jest ujemna tęperatura a z tego co wiem to papą można kryć od min. +5 C

po 2-gie co chwila opady jak nie deszcz to śnieg który przytmarza do starego podloża (papa),

a co najgorsze (tak mi sie wydaje)
po 3-cie woda odprowadzana jest przez koryta na krawędzach dachu w których cały czas zalega woda :/

Co zrobić???
Serdecznie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam załamany Piotr.

Gość

autor: Gość » 26 lis 2004, 12:12

Na lepszą pogodę chyba trzeba czekać...

Gość
Re: Krycie papą trmozgrzewalną w zimie

autor: Gość » 13 gru 2004, 14:18

Pioter pisze:Witam.
Mam do pokrycia papą trmozgrzewalną płaski dach okolo 500m2 jednak przy obecnej pogodzie niebardzo wiem jak to zrobic bo:

po 1-sze jest ujemna tęperatura a z tego co wiem to papą można kryć od min. +5 C

po 2-gie co chwila opady jak nie deszcz to śnieg który przytmarza do starego podloża (papa),

a co najgorsze (tak mi sie wydaje)
po 3-cie woda odprowadzana jest przez koryta na krawędzach dachu w których cały czas zalega woda :/

Co zrobić???
Serdecznie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam załamany Piotr.


Nie jest to problem.Proszę tylko powiedzieć gdzie jest ta budowa a pomogę panu zaradzić.Wykonuję pokrycia już 20 lat i mam doświadczenie w tym temacie.Myślę,że jest to do wykonania w obecnym czasie,lecz jest potrzebna wizyta na budowie.Proszę o szybki kontakt A.Staniszewski 0601529185.www.staniszewski.info lub 033/8517355

Gość

autor: Gość » 18 sty 2005, 19:28

Firma ad-dach wykonuje pokrycia dachowe,w tym profesjonalne wykonie "wolego oka" !!! Jest firma z wieloletnia tradycja siegajaca trzeciego pokolenia!!!! Wielu zadowolonych klijentow potwierdza jakosc swiadczonych uslug!!

Z powarzaniem
Adam Miłoszewski

www.ad-dach.pl
GG 4790191


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów