PILNA SPRAWA DOM MI SIE WALI!

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

arczej
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2010, 21:55
PILNA SPRAWA DOM MI SIE WALI!

autor: arczej » 23 sie 2010, 22:30

Witam!

mieszkam w starym niemieckim domu, z lat 30stych, podpiwniczonym tylko czesciowo, co nastepuje. robilem drenaz, wykopalem wzdluz sciany szczytowej row na 2 metry i troche podkopalem sie pod fundament tam gdzie nie ma piwnicy [na okolo 30 cm wglab na srodku okolo 10 metrowje sciany] wczoraj byla straszna ulewa i dzis na wysokosci tego podkopu pod fundament w moim domu sa pekniecia na scianach. budynek osiadl, troche zasypalem. moge isc spac?
_________

jasiecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2010, 22:45
Kontaktowanie:
Re: PILNA SPRAWA DOM MI SIE WALI!

autor: jasiecki » 26 sie 2010, 23:17

raczej nie...

Mattias
Aktywny
Aktywny
Posty: 273
Rejestracja: 23 mar 2010, 16:10
Re: PILNA SPRAWA DOM MI SIE WALI!

autor: Mattias » 31 sie 2010, 19:22

haha wybacz, że się śmieję, ale po co robiłeś amatorski podkop pod domem? Kup kask i zbroje, wtedy możesz spać pod namiotem w ogródku.

Mariusz Bednar
Aktywny
Aktywny
Posty: 169
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:22
Re: PILNA SPRAWA DOM MI SIE WALI!

autor: Mariusz Bednar » 01 wrz 2010, 14:54

arczej
takie "remonty" organizuje sie w cieple dni tygodnie miesiace, a nie zes wybral okres ulew deszczy i innego badziewia padajacego z nieba, teraz obsypanie w niczym nie pomoze, bo budynek dalej bedzie osiadac!
Nalezy go wzmocnic i dopiero obsypac i zagescic podloze.

masztal
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2010, 20:12
Lokalizacja: Wrocław
Re: PILNA SPRAWA DOM MI SIE WALI!

autor: masztal » 02 wrz 2010, 14:49

I jak tam Arczej, dom już uratowany czy dalej masz z tym problem? Faktycznie dość kiepski moment wybrałeś sobie na prace... Daj znać, jak jeszcze tutaj zajrzysz.


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 59 gości

Gotowe projekty domów