Jak załatwić sobię jakąś praktykę zawodową?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

AgnieszkaMucia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2010, 15:26
Jak załatwić sobię jakąś praktykę zawodową?

autor: AgnieszkaMucia » 10 sie 2010, 15:40

Witam Wszystkich.
Chciałabym się zapytać czy jest taka możliwiość załatwienia sobie płatnych praktyk zawodowych nawet gdy już się ukończyło szkołe??
Jestem absolwentką szkoły policealnej i uzyskałam dyplom zawodowy dekorator wnętrz z wynikiem bardzo dobrym, wiem, że to nie to samo co studia. Nie uwarzam się też za "genialnego dekoratora" ale chciałam tylko uzyskać praktyki, bo jesdnak ta szkoła to pic na wodę. Myślałam, że czegoś ważnego nas poduczą, ale zawiodłam się. Nie muszę dodawać, że żaden pracodawca nie chcę podjąć ze mną jakiej kolwiek współpracy. Swoją drogą to się im nie dziwie, bo pomysły i talent to nie wszystko skoro nie wiem co z czym się je (chodzi mi o to że nie wiem jak się robi pomiary, rozmawia z klientem i takich podstawowych rzeczy).
P.S Nie oczerniajcie mnie tylko dlatego, że ukończyłam studium, a nie studia.

Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów