łyżki, solniczki, młynki...

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:15
łyżki, solniczki, młynki...

autor: Zewa » 04 sie 2010, 15:20

znacie jakiś sklep gdzie można kupić wszystko naraz?:) Zleży mi na tym żeby były to przedmioty oryginalne a nie masówki, które można zleźć w każdej sieciówce. Uwielbiam fikuśne i niezwykłe kuchnie. Jeśli znacie jakieś sklepy, albo gdzieś w sieci widzieliście coś niezwykłego, to wrzućcie proszę.

Przemek
Re: łyżki, solniczki, młynki...

autor: Przemek » 08 sie 2010, 11:42


stylish
1 - ostrzeżenie!
Posty: 30
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:32
Re: łyżki, solniczki, młynki...

autor: stylish » 09 sie 2010, 15:45

Faktycznie trudno jest teraz znaleźć oryginalne rzeczy aczkolwiek funkcjonalne. Jeśli lubisz rzeczy proste, wygodne, a zarazem ciekawie wyglądające to myślę, że może Cię zainteresować ta strona: -myin.pl/akcesoria-kuchenne,49,c.html. Według mnie oferta jest godna uwagi. Osobiście podobają mi się komplety solniczek i pieprzniczek, które można kupić za rozsądną cenę.

Przemek
Re: łyżki, solniczki, młynki...

autor: Przemek » 10 sie 2010, 9:42

MYJN moze dolączyc do pasażu na www.e-mieszkanie.pl
prosze każdej wypowiedzi nie traktować jako autopromocja
(regulamin) lub zakupienie kampanii na portalach

Kasztanek
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 03 sie 2010, 14:38
Re: łyżki, solniczki, młynki...

autor: Kasztanek » 13 sie 2010, 10:09

Takich gadżetowych solniczek i pieprzniczek jest bardzo duzo, naprawde jest w czym wybierac.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 49 gości

Gotowe projekty domów