Jakie dodatki do salonu?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Paula24
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2010, 9:41
Jakie dodatki do salonu?

autor: Paula24 » 06 kwie 2010, 15:07

Witam! Mam mały problem. Pomalowałam salon dwoma kolorami - ciemny brąz i biała czekolada, meble mam wenge ze szkłem beżowym (BRW), narożnik beżowy. Salon jest ładny, ale smutny... Jakimi dodatkami i w jakich kolorach mogłabym go trochę "rozweselić"?

IDM-SERVICE
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 550
Rejestracja: 25 paź 2003, 11:55
Lokalizacja: Dolnośląskie
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: IDM-SERVICE » 12 kwie 2010, 12:52

Witam

Spróbuj przełamać trochę innym kolorem ustawiając ceramiczną doniczkę (z jakimś wzorem, ale w innym kolorze) z kwiatami. Kwiaty mają tez swoje odcienie zieleni. Popróbuj.
Umiejętne uwiązane - upięcie zasłon i ich deseń tez dużo robi.
Nie wspomnę o dodatkach typu rzeźba, obraz stylowo odpowiadające umeblowaniu.

Pozdrawiam
Góral z Sudet

kelis
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2010, 16:12
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: kelis » 17 kwie 2010, 16:50

koniecznie jakies dodatki np. poduszki na kanapę w kolorze zielonym jasnym, lub w kolorze śliwkowym, i dodatki rameczki do zdjęć, jakieś kwiaty w doniczkach serwetki czy serwety, naklejka na ścianę ewentualnie , zdecyduj sie na jakis kolor i eksperymentuj

Angi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 10 lis 2009, 11:48
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: Angi » 12 maja 2010, 13:10

Myślę, że najlepiej będzie takie wnętrze nieco zmiękczyć, bo musi być ono bardzo sterylne. Na twoim miejscu kupiłabym jakieś poduszki, wazony, można tez zainwestować w świeczniki. Dużo takich fajnych rzeczy można znaleźć na beta.myin.pl Wydaje mi się, że jest tam sporo rzeczy, które pasowałyby do twojego wnętrza.
Andzia

bellunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2010, 12:44
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: bellunia » 10 lip 2010, 13:19

świeczki, poduszki, ramki, wazony
jest tego mnóstwo, z pewnością pomoże
powodzenia

elegancka pościel haftowana

Awatar użytkownika
italiastyle
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2010, 14:11
Kontaktowanie:
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: italiastyle » 13 lip 2010, 14:17

ja bym polecił podłużne, wysokie rzeźby + ciemna narzuta na narożnik/wypoczynek

szaf-paf
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:42
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: szaf-paf » 14 lip 2010, 11:03

Ja bym dodała troche czerwieni dla ozywienia pomieszczenia.
Popatrz jak ciekawie moze to wygladac.
Co o tym śadzisz?
://i.wp.pl/a/f/pjpeg/10443/bfm_salon2.jpg
ja jestem zachwycona szczególnie tymi drobiazgami typu miseczki, kieliszki, itp.

Przemek
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: Przemek » 15 lip 2010, 15:48

dodaj prosze to zdjęcie do galerii w profilu swoim

Awatar użytkownika
glazart
rekomendowany doradca
Posty: 46
Rejestracja: 14 lip 2010, 13:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: glazart » 16 lip 2010, 10:13

Można pokombinować z bladymi różami, rozjaśnia i rozweselą pomieszczenie.Ten link to moja propozycja.
//www.thefurniture.com/store/Images/Creative/symphony_bdrm_wenge.jpg

persefona
2 - ostrzeżenia!
Posty: 14
Rejestracja: 02 lip 2010, 10:18
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: persefona » 19 lip 2010, 12:31

Amarant będzie idealny dla rozbicie tez beżowo-brązowej rutyny - nie wiem czy lubisz takie kolory ale w tym wypadku to trzeba będzie właśnie jakiś zdecydowany bo innej opcji nie widzę - może np. jak byś jakiś fotel czy 2 w takim kolorze kupiła to by wystarczyło a tez przy fotelu kolor by się tak nie rzucał w oczy.

basia budownicza
1 - ostrzeżenie!
Posty: 13
Rejestracja: 02 lip 2010, 11:42
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: basia budownicza » 26 lip 2010, 11:50

Wydaje mi się, że podłużne rzeźby i rzeźby w ogóle również są poważne. Może takiemu salonowi przydałoby się trochę lekkości. Osobiście zaproponowałabym może jakieś lekkie, świetliste abażury, takie na przykład jak te: http://www.myin.pl/abazury,272,c.html. Ja mam podobny u siebie w domu i daje przyjemne, nastrojowe światło, a za dnia wygląda bardzo dekoracyjnie.

wannabe
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2010, 9:39
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: wannabe » 28 lip 2010, 10:04

Nie zmieniaj nic diametralnie bo 3 kolory to jak dla mnie max w jednym pomieszczeniu. Spróbuj urozmaicić to jakimiś dodatkami typu świeczniki kolorowe jak np. ten http://www.myin.pl/debowy-swiecznik-z-m ... ,1652.html - tak sobie postawić w jednym miejscu 2/3, do tego znowu jakiś czerwony dodatek, jak była by opcja to fajnie np. postawić takie fotel http://www.myin.pl/fotel-cleo,4595.html koło sofy ja nie to serwetki czerwone itp. Coś co nie zagraci wizualnie pomieszczenia a tchnie trochę życia.

wannabe
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2010, 9:39
Re: Jakie dodatki do salonu?

autor: wannabe » 28 lip 2010, 10:08

Nie zmieniaj nic diametralnie bo 3 kolory to jak dla mnie max w jednym pomieszczeniu. Spróbuj urozmaicić to jakimiś dodatkami typu świeczniki kolorowe jak np. ten myin.pl/debowy-swiecznik-z-metalowym-wkladem-czerwony,1652.html - tak sobie postawić w jednym miejscu 2/3, do tego znowu jakiś czerwony dodatek, jak była by opcja to fajnie np. postawić takie fotel myin.pl/fotel-cleo,4595.html koło sofy ja nie to serwetki czerwone itp. Coś co nie zagraci wizualnie pomieszczenia a tchnie trochę życia.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów