odtwarzacz sieciowy

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
odtwarzacz sieciowy

autor: modern777 » 09 cze 2010, 12:57

czy mieliliście może do czynienia z odtwarzaczami sieciowymi??
Bo ja się przyznam szczerze niedawno się dowiedziałam, że takie sprzęty istnieją. Przyznam, że mnie to bardzo zaciekawiło, bo np takie odtwarzacz -humanmedia.pl/mBox_R3150S.html ma bardzo dużo różnych ciekawych funkcji.
a jakie jest wasze zdanie na temat tego sprzętu??

szaf-paf
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:42
Re: odtwarzacz sieciowy

autor: szaf-paf » 26 lip 2010, 22:43

O odtwarzaczach sieciowych dowiedziałam się od znajomego, który interesuje się nowymi technologiami, czyta i pisze blogi tego typu.
Wysłał mi kiedyś link do hmblog.pl/tag/odtwarzacz-sieciowy tego bloga i zasugerował, żebym się z nim zapoznała, bo odtwarzacze sieciowe mogą przynieść zmierzch dvd.
Zainteresowało mnie to.
Nie wiem, czy wyprą dvd z rynku, ale jest to na pewno ciekawa alternatywa.

Pawe77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 19 mar 2010, 14:26
Re: odtwarzacz sieciowy

autor: Pawe77 » 30 lip 2010, 16:42

Ale czy to urządzenie obsługuje ściąganie filmów np. z rapidshare ? czy jest w stanie je później rozpakować i odtworzyć czy pobiera tylko filmy z kilku stron za które napewno trzeba zapłacić ?

pomocnikmajstra
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:36
Lokalizacja: krk
Re: odtwarzacz sieciowy

autor: pomocnikmajstra » 14 wrz 2010, 10:58

Z tego co wiem, to niektóre odtwarzacze oferują dostęp do BitTorrent youtube i tym podobnych. Jak to dokładnie działa, to dokładnie nie wiem, bo dopiero od niedawna siedzę w tym temacie. Ale to sporo też zależy od oprogramowania. Z tego co wiem to najlepiej o aktualizację oprogramowania dbają producenci popcorna i hyundaia i hdi dune. Niedługo podobno mają być w Polsce nowe odtwarzacze dune'a. Na razie tylko widać je na stronie producenta

-http://dune-hd.com/hd_players/current/ ale pewnie niedługo wejdą do sprzedaży w Polsce.

trewor34
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2012, 15:33
Re: odtwarzacz sieciowy

autor: trewor34 » 09 lut 2012, 11:50

Musze powiedzieć że to ciekawa rzecz :D, zainteresowało mnie to, ciekawe jak to działa i np. ile telewizorów może obsłużyć??


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości

Gotowe projekty domów