kiedy montaż w remontowanym dachu?

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

ayran2
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2006, 21:16
kiedy montaż w remontowanym dachu?

autor: ayran2 » 23 sie 2006, 21:30

mam pytania dotyczące montażu okien dachowych. W moim budynku trwa wymiana pokrycia dachowego, kiedy nalezy zamontować okna. w tej chwili zostało zdjęte stare pokrycie i połozono folię.Ponieważ nie zabardzo mam zaufanie do kwalifikacji dekarzy zatrudnionych do tych prac, chciałbym do montazu okien wziąć kogoś innego. ( jest to remont generalny w kamienicy a ja niejako przy okazji robię adaptację strychu} Tylko czy ma to sens, bo to nie on będzie układał dach, czy mozna je zamontować juz teraz? Czy "mój" dekarz będzie mógł założyć od razu kołnierz czy muszą to zrobić już ci co kładą dach?

TOMASZKLUS
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 21 maja 2006, 19:14

autor: TOMASZKLUS » 23 sie 2006, 22:03

witam . możesz spoko już teraz zamontowac okno oczywiście razem z kołnierzem pamiętaj także aby dobrze je obrobic folią przed założeniem kołnierza oraz o zaporze nadokiennej a dekarze którzy układaja pokrycie zwyczajnie obłożą twoje okno pokryciem i gotowe mam pytanie czy jesteś z trójmiasta?

ayran2
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2006, 21:16

autor: ayran2 » 23 sie 2006, 22:17

dzięki za odpowiedż.nie jestem z Trójmiasta .całkiem z przeciwnej strony Polski.

Awatar użytkownika
Andrzej Wilhelmi
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2153
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

autor: Andrzej Wilhelmi » 25 sie 2006, 20:01

Okno powinni montować ci dekarze co kryją dach bo to oni dają gwarancję!!! Jak nie masz do nich zaufania to poczej aż skończą i wtedy zamontuj okno będziesz miał gwarancję tego kto wstawiał okno. Pozdrawiam.

ayran2
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2006, 21:16

autor: ayran2 » 29 sie 2006, 16:55

mam jescze pytanie czy mozna zamontować w jakis sposób okna jesli nie ma jescze łat zalezy mi na czasie poniewaz mam pilny wyjazd a podejrzewam że do czasu wyjazdu łaty nie będą jescze położone a potem znów może być za póżno bo nie będą czekać na mnie z pokryciem? ?

amc1
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 798
Rejestracja: 18 paź 2005, 18:00

autor: amc1 » 31 sie 2006, 19:46

Zrobić to trzeba tak, jak radzi Pan Andrzej Wilhelmi.


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów