piekarnik, płyta gazowa, okap-proszę o opinię o sprzęcie

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ola25
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2010, 12:42
piekarnik, płyta gazowa, okap-proszę o opinię o sprzęcie

autor: ola25 » 21 cze 2010, 20:12

Witam!

Potrzebuję sprzętu do zabudowy, a mianowicie: piekarnik, płyta gazowa, okap oraz zlewozmywak. Wstępnie jestem zdecydowana sprzęt firmy Bosch i wybrałam:
Piekarnik BOSCH HBA 43T350, -http://www.bosch-home.pl/HBA43T350.html?source=search

Może głupie pytanie, czy dmuchawa chłodząca to coś w rodzaju ,,chłodny front"?

zauważyłam też: zabudowa w słupku? czy to oznacza że pod płytą gazową nie będzie można tego zainstalować??

płyta gazowa Bosch NGU4151DE, -http://www.bosch-home.pl/NGU4151DE.html?source=search

okap- jeszcze nie zdecydowałam, potrzebuję okap teleskopowy, szerokość 60cm, cichy, wystarczy 2 stopnie regulacji, może być jeden silnik, będzie podłączony do wentylacji, marka nie ma tak wielkiego znaczenia, w miarę solidny za przystępna cenę.

zlewozmywak- wybrany:)

Bardzo proszę o opinie sprzętu i wszelkie sugestie, decyzja nie jest jeszcze ostateczna .
Z góry dziękuję!

Przemek
Re: piekarnik, płyta gazowa, okap-proszę o opinię o sprzęcie

autor: Przemek » 21 cze 2010, 22:36

piekarnik elektrolux plyta tez moze byc ... !
twoje sugestie sa tez jak najbardziej właściwe

synekdocha
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2010, 9:31
Lokalizacja: dolnyśląsk
Re: piekarnik, płyta gazowa, okap-proszę o opinię o sprzęcie

autor: synekdocha » 09 lip 2010, 9:47

piekarnik bdb, posiadam właśnie ten sam model już ok 6 miesięcy. działa poprawnie, a i wygląda przyzwoicie.

wannabe
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2010, 9:39
Re: piekarnik, płyta gazowa, okap-proszę o opinię o sprzęcie

autor: wannabe » 14 lip 2010, 8:22

Też lubię ta firmę więc wybór wydaje mi się jak najbardziej ok. Bosch to bardzo dobra firma, moja siostra ma od nich wszystkie sprzęty i ma już je dobre pale lat i nic im się nie dzieje. Nie wiem co to znaczy niestety zabudowa w słupku ale może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć Ci an to pytanie :)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości

Gotowe projekty domów