piec zasypowy- jaki zakupić?

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

marcin97b
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:49
Lokalizacja: Gdynia
piec zasypowy- jaki zakupić?

autor: marcin97b » 13 lip 2010, 11:13

Chciałbym zakupić piec zasypowy, albo taki do którego trzeba dokładać co jakieś 12 godzin. Do ogrzania mam 2 mieszkania. Pierwsze ok 50 m, stare grzejniki, okna pcv, ocieplone. Drugie ok 40m, nowe aluminiowe grzejniki, okna pcv, ocieplone ale duzo ciepła ucieka przez feralny dach, dlatego też zależy mi, aby w piecu caly czas sie paliło. Słyszałem, że piece zasypowe mają to do siebie, że dokłada się do nich co 12 godzin. Nie ukrywam, że cena jest ważna

Awatar użytkownika
Jarecki79
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 3017
Rejestracja: 30 sty 2007, 15:53
Lokalizacja: wlkp
Re: piec zasypowy- jaki zakupić?

autor: Jarecki79 » 13 lip 2010, 16:57

marcin97b pisze:Chciałbym zakupić piec zasypowy, albo taki do którego trzeba dokładać co jakieś 12 godzin. Do ogrzania mam 2 mieszkania. Pierwsze ok 50 m, stare grzejniki, okna pcv, ocieplone. Drugie ok 40m, nowe aluminiowe grzejniki, okna pcv, ocieplone ale duzo ciepła ucieka przez feralny dach, dlatego też zależy mi, aby w piecu caly czas sie paliło. Słyszałem, że piece zasypowe mają to do siebie, że dokłada się do nich co 12 godzin. Nie ukrywam, że cena jest ważna


Odpisałem Panu w wiadomości prywatnej.
8)

marcin97b
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:49
Lokalizacja: Gdynia
Re: piec zasypowy- jaki zakupić?

autor: marcin97b » 13 lip 2010, 17:50

Bardzo dziękuję. A może poleciłby Pan jeden z tych piecy, ponieważ nie mam pojęcia który z nich byłby lepszy.

kamcio26
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2010, 19:23
Lokalizacja: Chelm
Re: piec zasypowy- jaki zakupić?

autor: kamcio26 » 13 lip 2010, 18:59

marcin97b pisze:Bardzo dziękuję. A może poleciłby Pan jeden z tych piecy, ponieważ nie mam pojęcia który z nich byłby lepszy.



podepnę się do pytania pow domu ok 130 mk. ocieplony nowe budownictwo.
Pozdrawiam

kamcio26
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2010, 19:23
Lokalizacja: Chelm
Re: piec zasypowy- jaki zakupić?

autor: kamcio26 » 13 lip 2010, 20:16

kamcio26 pisze:
marcin97b pisze:Bardzo dziękuję. A może poleciłby Pan jeden z tych piecy, ponieważ nie mam pojęcia który z nich byłby lepszy.



podepnę się do pytania pow domu ok 130 mk. ocieplony nowe budownictwo.
Pozdrawiam



i wszystko jasne jutro dzwonie do Państwa firmy w sprawie ustalenia szczegółów dziękuje za rade i podpowiedz w sprawie wyboru pieca.
Wybór padł na Skam-P 17kW z palnikiem żeliwnym.
Przepraszam ze tak męczyłem Pana pytaniami ale lubię mieć wszystko wyjaśnione szczegółowo.
dziękuje raz jeszcze Jarecki79
Pozdrawiam


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości

Gotowe projekty domów