Jaki sprzęt AGD?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Przemek

autor: Przemek » 26 sty 2009, 22:35

jak wypada cenowo teca w stosunku do Miele ?

Franek
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 sty 2009, 9:47

autor: Franek » 30 sty 2009, 10:44

Miele chyba nie ma konkurencji pod względem niezawodności. Jedyną wadą, jest cena. Tylko biorąc pod uwagę solidne wykonanie bezawaryjność, to wiadomo skąd ta cena. Jedynie do wyglądu można się przyczepić.

samodzielny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2009, 12:33

autor: samodzielny » 31 sty 2009, 20:14

Co do sprzetu firmy Beko i Teka. Moim skromnym zdaniem Beko ma niezłe lodówki, jak na razie mam trzy lata i nic,a sprzet do kuchni polecam Teki, a konkretnie płyty.

eltauro
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2008, 21:44
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA

autor: eltauro » 13 lut 2009, 20:44

Witam,już mam wszystko,we wtorek montują bo długo czekałam za meblami.Kupiłam cały sprzęt SIEMENS bo przeczytałam wszystkie wasze odpowiedzi od deski do deski-wszystko !!- i tak ....kupiłam piekarnik HB564540,płytę gazową ER17357 ,okap LC47950 i zmywarkę SN 66T050,zlewozmywak FRANKE i baterię FRANKE LANDY.Wszystko wybrałam ze strony producenta i nic nie oglądałam w sklepie....z tej przyczyny,że takich modeli nie było...wszystko kupiłam przez internet płacąc za pobraniem.Były to moje pierwsze zakupy internetowe ,ale nie ostatnie.Mimo obaw wszystko było ok.Jak zamontują sprzęt podzielę się oceną na stronie cokupić.pl lub jeśli bedą jakieś pytania odpowiem na forum.Dziękuję za pomoc w wyborze AGD pozdrawiam

JWRC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 09 cze 2007, 19:51

autor: JWRC » 26 lut 2009, 13:58

do swojej kuchni wybralem sprzet Siemensa (plyta gazowa, piekarnik, zmywarka), lodowka Boscha a okap Franke.

olibenek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2009, 18:48
Kontaktowanie:

autor: olibenek » 26 lut 2009, 14:18

JA ostatnio zakupiłem zmywarkę bosha

Bacardi_37
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:11
Kontaktowanie:
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: Bacardi_37 » 05 gru 2009, 13:25

A ja mam takie pytanie: czy ktokolwiek widział w Polsce urządzenie AGD,które jest połączeniem zmywarki i piekarnika? Wygląda to tak, że górna część jest jak normalna kuchenka gazowa lub elektryczna,ale piekarnik jest o połowę mniejszy i pod nim jest normalna jednoszufladowa zmywarka. Wydaje mi się ze jest to idealne rozwiązanie dla małych kuchni. Jeśli ktoś widział w internecie lub sklepie tą zaskakującą hybrydę to uprzejmie proszę o wskazanie mi adresu lub podanie linka.

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: modern777 » 14 gru 2009, 15:42

Ja najwięcej sprzętu mam firmy elektrolux i najczęściej kupuję wszelkie sprzęty na moderni.pl. A co do pytania wcześniejszego to jeszcze nie miałam tej przyjemności, żeby spotkać sprzęt AGD, który jest połączeniem piekarnika i zmywarki, ale może ja zbyt mało w życiu widziałam. Może i ciekawe jest takie rozwiązanie, ale do mnie jakoś nie przemawia;/

Hagosia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 19:59
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: Hagosia » 17 gru 2009, 22:08

mnie się marzy czerwony sprzęt agd :) czerwony z limitowanej kolekcji, lodówka taka jak w programie DDTVN :) wygląda super, do tego czerwona pralka. chyba nikt takiej kuchni nie ma :D

wyjka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 21 gru 2009, 15:05
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: wyjka » 21 gru 2009, 15:16

Czy zna ktoś markę Liebherr ? Słyszałam że produkty tej marki są bardzo dobre, nie psuja się, a przy okazji nieźle wyglądają. Udało mi się znaleźć lodówkę tej marki na redcoon.pl. Jak ktoś zna ta markę, to bardzo proszę o kilka słów.

Hagosia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 19:59
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: Hagosia » 07 sty 2010, 0:07

nie znam tej marki ale nie wiem czy z takimi wyszukanymi firmami nie bedzie problemu z ewentualnym serwisowaniem.

dreszcz
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 kwie 2010, 9:27
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: dreszcz » 12 lip 2010, 11:56

Ja bym kupiła sprzęt Boscha, bo jednak marka jest znana, sprawdzona i wiadomo, że solidna. Ceny są różne, ale w niektórych sklepach można dostać taki dobrej firmy sprzęt w bardzo korzystnych cenach. Z tego co wiem, to bardzo atrakcyjne promocj4 maja na magicznej planecie, myślę, że warto tam zerknąć, jak szuka się jakiegoś dobrej klasy sprzętu, za naprawdę nieduże pieniądze.

szaf-paf
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:42
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: szaf-paf » 13 lip 2010, 8:09

Bo ze sprzetem AGD jest tak, że nie ma sensu ograniczać się tylko i wyłącznie do jednej firmy. czasami lodówka jest lepsza boscha a pralka amica. Nie ma gwarancji, że jedna firma robi dobre wszystkie sprzety.
My gdy zamawiamy cos z electro nigdy nie kierujemy się firmą tylko parametrami sprzetu.

Zewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:15
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: Zewa » 13 lip 2010, 8:11

Ja bym stawiała na znanych producentów: AEG, Amica, Ariston, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Mastercook, Samsung, Siemens, Whirlpool robią dobry i niezawodny sprzęt agd. a nawet gdyby się z nim coś działo, to raczej nie ma problemów z serwisem. Lodówki tych producentów mają na 1komp.pl, niedrogo tam jest.

wannabe
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2010, 9:39
Re: Jaki sprzęt AGD?

autor: wannabe » 14 lip 2010, 8:10

Ważne jest żeby Ci się podobał bo pewnie każdy z nas będzie miał inne zdanie - nie wiem czy przeszukujesz neta pod kontem promocji ale na facebooku firmy redcoon - //www.facebook.com/pages/redcoon-PL/289301438912#!/pages/redcoon-PL/289301438912?v=wall - często są informacje o prowadzonych przez nich promocjach, myślę, że to by Ci pomogło się zdecydować.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów