Odpowiedni materiał dylatacyjny

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

marek297
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Odpowiedni materiał dylatacyjny

autor: marek297 » 29 kwie 2010, 11:46

Witam,
Czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji jakim materiałem najlepiej wypełnić przerwę dylatacyjną w poniższym przypadku:

jest to dylatacja w posadze przemysłowej, w budynku przeróbczym kopalni...cały problem polega na tym, że owa posadzka jest dosyć często płukana wodą pod ciśnieniem urządzeniem typu Karcher..i środki, stosowane do tej pory zostają systematycznie wypłukiwane tą o to wodą i po pewnym czasie pozostaje pusta luka...potrzebowałbym materiały dobrze dylatującego szczelinę a jednocześnie na tyle wytrzymałego aby oparł się ciśnieniu wody i nie został wypłukany ze szczeliny...proszę kogoś o radę, jeśli spotkał się z podobnym problemem...
z góry dziękuję za odpowiedz,
pozdrawiam
MaReK297

Maciek_M
Re: Odpowiedni materiał dylatacyjny

autor: Maciek_M » 29 kwie 2010, 13:21

Witam, ja polecam Ci produkt BASFa - Elritan 140

Maciek_M
Re: Odpowiedni materiał dylatacyjny

autor: Maciek_M » 29 kwie 2010, 13:24

Zapomniałbym... jeszcze wypełnienie wstępne:

-www.warsbud.pl/sklep.php?id_prod=36&id_kat=41&strona=4

fi od 10 do 30 mm

Przemek
Re: Odpowiedni materiał dylatacyjny

autor: Przemek » 14 maja 2010, 12:24

zapraszam firme BASF do reklamy na naszych portalach
spam i linkowanie to nie jedyny sposób


Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów