lodówka z zamrażalnikiem no frost

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

123qwerty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 21 paź 2008, 14:35
lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: 123qwerty » 11 cze 2009, 10:07

Witam.
Szukam lodówki no frost (nadmuch suchego zimnego powietrza) do zabudowy i .... niema.

Może ktoś wie które z firm robią takie?

Drugie pytanie to czy płyta AMICA PGXZ6211 działa z gazem z butli czy trzeba ją przerabiać?

Pozdrawiam

speeker
lubie spamować
Posty: 127
Rejestracja: 13 cze 2009, 22:46

autor: speeker » 23 cze 2009, 14:31

Znalazłam wiele lodówek do zabudowy, które mają system SmartFrost. Jest to system bardzo podobny do systemu No Frost. Ich działanie jest mniej więcej takie samo. Zobacz np ten model: electro.pl/produkt-LIEBHERR_Lodowka_ICUS_29130_2B_PEPSI_GRATIS_2824_puszki_29-40029,112.html
pepsi gratis :P

Hagosia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 19:59
Re: lodóka z zamrażalnikiem no frost

autor: Hagosia » 17 gru 2009, 22:44

ja mam lodówkę LG z funkcją no frost, oczywiście zamrażalnik również jest bezszronowy... i powiem że to wybawianie. nareszcie wszystkie produkty, w tym ulubione pierogi teściowej nie są oblepione lodem, szronem. To naprawdę przydatna funkcja.

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: modern777 » 30 gru 2009, 11:14

A sprawdzałeś ofertę sklepu magicznaplaneta.pl?? Widziałam tam kilka lodówek no frost. Tylko nie wiem, jaka by cię najbardziej zadowoliła. Więc może zajrzyj tam i może znajdziesz taką lodówkę, jaka ci odpowiada??:)

Przemek
Re: lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: Przemek » 15 kwie 2010, 16:53

samsung ma cikawe modele ale troszke głośne

Hagosia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 19:59
Re: lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: Hagosia » 21 kwie 2010, 20:09

Ja kiedyś gdzieś czytałam o wybuchających lodówkach samsunga :D a czemu są głośne?
ja mam również lodówkę no frost ale dla mnie moja lodówka wcale nie jest głośna.

Komando
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 22 paź 2009, 18:29
Lokalizacja: Kraków
Re: lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: Komando » 29 kwie 2010, 10:26

Myślałam że no frost to już teraz standard...? Jak długo szukaliście tej lodówki?:) Jeśli o mnie chodzi to preferuję sprzęty Boscha i Samsunga. Jakkolwiek zabudowa zwykle mi się podoba, to lodówki nie chciałabym zabudowywać. Robią teraz bardzo eleganckie, zwłaszcza czarne mi się podobają.

lava
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 03 lis 2009, 16:24
Lokalizacja: Kraków
Re: lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: lava » 30 kwie 2010, 10:06

Noo teraz jest do wyboru naprawdę cała masa przepięknych sprzętów. Bo agd domu wcale nie musi być nudne, zwykłe białe i oklepane. Są tworzone całe linie dla co bardziej wybrednych i wymagających klientów. Z kwiatkami, kółkami, kwadratami, gładkie ale kolorowe. Mnie się to podoba!

FLIZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 13 maja 2010, 9:23
Re: lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: FLIZ » 13 maja 2010, 12:00

ja widziałem ale z samsunga tylko były bardzo drogie z tego co pamiętam

Zewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:15
Re: lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: Zewa » 24 maja 2010, 11:18

W zasadzie dziwi mnie że nie możesz znaleźć takich lodówek. Teraz większość jest z systemem no frost, w sumie myślałam że to już taki standard. No i wiele jest modeli pod zabudowę. Poszukaj w internecie. O tych wybuchających też czytałam;) O co chodzi?

eleonora
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2010, 15:13
Re: lodówka z zamrażalnikiem no frost

autor: eleonora » 09 lip 2010, 11:12

Zerknij sobie na stronę medialux.pl - tam mają taki wybór lodówek, ze głowa boli - na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, a że ceny nie są za wysokie, to można tez przy okazji zaoszczędzić. Jak nie możesz znaleźć w sklepach stacjonarnych, to najlepiej jest szukać w internecie, bo tu jest jednak wszystko.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

Gotowe projekty domów