architekt wnętrz

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

D. Radzimińska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2007, 11:20
architekt wnętrz

autor: D. Radzimińska » 19 cze 2007, 11:28

architekt wnętrz - projekty kompleksowe domów, mieszkań, biur a także pojedynczych pomieszczeń kuchni, łazienek. Szczecin i okolice dalsze regiony możliwy dojazd lub współpraca drogą mailową i telefoniczną.

Awatar użytkownika
Mała
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 10 mar 2004, 8:39
Lokalizacja: Warszawa

autor: Mała » 13 gru 2007, 11:48

a ja z czystym sumieniem polecam perfekcjonistę Maciej Janeczek
mjarchitekt.pl/wne_z.html

Przemek

autor: Przemek » 13 gru 2007, 14:37

jest super ! znam człowieka

onka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2009, 9:37
nie polecam

autor: onka » 10 kwie 2009, 9:45

:( Janeczek i wspólnicy ??? Mamy sporo kłopotów przez ich opieszałość i niekompetencję! Muszą sie jeszcze duzo nauczyc - wiec jesli ktos chce spac spokojnie NIE POLECAM!!!! ogolnie architektura domkow jest naprawde fajna :)...ale ważniejsze są rzeczy techniczne , ktore bardzo kuleją

Przemek

autor: Przemek » 11 kwie 2009, 20:27

a jacy współnicy ?
:)
pierwsze słysze .... działa sam

onka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2009, 9:37

autor: onka » 11 kwie 2009, 20:58

:roll: ... moze i działa sam (bo firma w nazwie jednoosobowa) ale zdaje sie ze ma "podwykonawców".... :|

patrycja_w
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2010, 13:17
Re: architekt wnętrz

autor: patrycja_w » 26 sty 2010, 13:21

Polecam dwa biura projektowe w zależności od upodobań:

victor-projekt.pl
stolarek-wnetrza.pl

projektanci wnętrz z obu biur są profesjonalistami wysokiej klasy. Projektują wnetrza w całej Polsce i za granicą. Współprace wspominam bardzo miło dlatego umieszczam posta na forum.

tejser
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:22
Re: architekt wnętrz

autor: tejser » 27 sty 2010, 11:14

Hm, ja mam tylko doświadczenie z N-design i jestem w sumie bardzo zadowolony. Bardzo fajnie zaprojektowali mi mieszkanie i generalnie mogę polecić. Z tego co wiem, oni robią też same projekty i w ogóle mają zadowolonych klientów. Ja w sumie dowiedziałem się o nich z polecenia znajomych.

Dorothe
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2010, 18:48
Re: architekt wnętrz

autor: Dorothe » 26 kwie 2010, 19:02

Moi rodzice robili projekt na Wybrzezu w biurze Nova design- wiem, ze były lekkie tarcia na etapie projektowania, problem z terminami itd, ale generalnie mieszkanie jest ok.
Ja z kolei zamowilam projekt w krakowskim biurze Artdesign i jestem bardzo zadowolona- mam bardzo elegancki dom, fajny do mieszkania, wspołpraca tez profesjonalna. Projekty mieszkań robią dość proste, bez kolorków, łuczków, półeczek itp- słowem nieprzekiczowane.
Zresztą zdjecia z mojego domku można znależć tu http://www.artdesign.pl/
:)
Ja szukałam projektanta w pismach wnętrzarskich i internecie. Tylko w internecie trzeba być ostrożnym, zeby nie wybrać kogoś tylko na podstawie wizualizacji- zawsze trzeba patrzeć na zdjecia już zrealizowanych mieszkań. na wizualizacji zrobić można wszystko, a potem wychodzą koszmary...

drwal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 13 wrz 2009, 0:43
Lokalizacja: Lubin
Re: architekt wnętrz

autor: drwal » 27 kwie 2010, 21:46

Ja też mogę polecić wspomniany już n-design - bardzo profesjonalna firma, która solidnie wykonuje projekty i nie robi przy tym problemów. A wiadomo jak to teraz jest - często można w telewizji zobaczyć programy o lipnych biurach projektowych i firmach budowlanych. Dlatego trzeba stawiać na sprawdzone marki. Rodzinka chwaliła sobie n-design.
karmnik już zbudowałem ;)

Komando
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 22 paź 2009, 18:29
Lokalizacja: Kraków
Re: architekt wnętrz

autor: Komando » 28 kwie 2010, 12:22

A skąd jesteś tejser? Bo n-design jest teraz i w Warszawie i w Krakowie. Ja się o nich dowiedziałam z dom&wnętrze. Byli na okładce. Świetne projekty robię. Nieprzekonanym polecam galerie na ich stronie. Bardzo inspirujące zdjęcia.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

Gotowe projekty domów