Koszt budowy - DOM W CYNIACH 2

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Karina K.
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2010, 20:25
Lokalizacja: Olsztyn
Koszt budowy - DOM W CYNIACH 2

autor: Karina K. » 07 kwie 2010, 20:39

Witam! Mam nadzieję, że znalazłam się w odpowiednim dziale oraz że temat nie będzie zdublowany :) Mamy w planach rozpoczęcie budowy domu jednorodzinnego ( parterowy, z użytkowym poddaszem, z garażem) - projekt dom w cyniach 2 - Archon
-http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-cyniach-2/m471db0fc62d97

Całość to 139 m2 pow. użytkowej. Projekt pozostaje bez zmian. Zastanawiamy się z mężem, jaki jest realny koszt postawienia tego domku do stanu surowego otwartego i do stanu surowego zamkniętego. Budowa w warmińsko-mazurskim - okolice Olsztyna. Pierwsza propozycja jaką otrzymaliśmy to 38 tyś. netto za SSO (bez materiałów i kosztów dodatkowych typu. maszyny - koparka itd.). Może ktoś z Was orientuje się czy to dobra cena, czy raczej dalej szukać? Z góry dzięki za info.

Ali04
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 17 lut 2010, 13:31
Lokalizacja: Busko-Zdrój
Kontaktowanie:
Re: Koszt budowy - DOM W CYNIACH 2

autor: Ali04 » 14 kwie 2010, 18:47

myślę że cena jest w średnich granicach - na pewno można szukać taniej - tylko czy taniej znaczy lepiej ?
A.O

Karina K.
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2010, 20:25
Lokalizacja: Olsztyn
Re: Koszt budowy - DOM W CYNIACH 2

autor: Karina K. » 15 kwie 2010, 5:42

ta sama ekipa zaproponowala nam rowniez zrobienie dachu - robocizna bez materialow 10 tys. netto... Mysle, Ali04, ze jesli to cena srednia to mozemy ja przyjac...bo z tym duzo taniej to raczej jest tak jak mowisz - niekoniecznie lepiej...:)


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów