JAK WYKONAĆ SAMODZIELNIE FALE NA SUFICIE

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

DIT
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2009, 19:12
JAK WYKONAĆ SAMODZIELNIE FALE NA SUFICIE

autor: DIT » 04 kwie 2010, 9:42

Jak wykonać samodzielnie łuki na suficie podwieszanym, znalazłem dużo podpowiedzi ale żadnych zdjęć w czasie montażu które ułatwiły by mi tworzenie mojego dzieła,czy ktoś ma coś takiego ?Wogóle jestem na etapie wykańczania domu w środku i szukam również inspiracji(gotowych pomysłów) co zrobić żeby było na czasie ,ale zaznaczam unikam ciemnego stylu chcemy mieć wesołe wnętrza.Czekam na zdjęcia i porady.

GipsKarton
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 750
Rejestracja: 21 lut 2009, 18:22
Lokalizacja: Szczecin
Re: JAK WYKONAĆ SAMODZIELNIE FALE NA SUFICIE

autor: GipsKarton » 04 kwie 2010, 10:59

dekorator bierze ok. 90zł za m^.
chcesz szkic stelazu? narysujesz pomieszczenie i zarys sufitu, rozmiescisz ew. osiwetlenie,to cos poradzimy.

miedziana
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2010, 17:37
Re: JAK WYKONAĆ SAMODZIELNIE FALE NA SUFICIE

autor: miedziana » 18 lip 2010, 18:10

To się robi ze specjalnych giętych na mokro płyt gipsowo kartonowych. Ja w internecie widziałam mnóstwo takich rozwiązań jak wpisałam w wyszukiwarkę: wykonywanie sufitu podwieszanego.

GipsKarton
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 750
Rejestracja: 21 lut 2009, 18:22
Lokalizacja: Szczecin
Re: JAK WYKONAĆ SAMODZIELNIE FALE NA SUFICIE

autor: GipsKarton » 19 lip 2010, 5:23

miedziana pisze:To się robi ze specjalnych giętych na mokro płyt gipsowo kartonowych. Ja w internecie widziałam mnóstwo takich rozwiązań jak wpisałam w wyszukiwarkę: wykonywanie sufitu podwieszanego.

specjalnych owszem lecz na sucho, sucho.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pilatangoczar i 13 gości

Gotowe projekty domów