Okna Petecki

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

andulkax
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2006, 11:32
Okna Petecki

autor: andulkax » 06 cze 2006, 20:12

Chcę wymienić okna i zastanawiam się nad firmą Petecki, bo słyszałam że okna sa dobre (choć drogie), a zależy mi na dobrych oknach na wiele lat i bez problemów. Mieszkam w Łodzi w kamienicy, mieszkanie sama ogrzewam i zależy mi aby mniej płacić za prąd, ale jednocześnie aby nie było duszno w domu. Jak ktoś ma wiedzę odnośnie okien tej firmy to proszę o informację i z góry dziękuję. Ania

mack74
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 maja 2006, 14:17
Lokalizacja: koszalin

autor: mack74 » 07 cze 2006, 13:58

Jestem z Koszalina ale wiem że w waszym rejonie takze są okna avante wejdż na strone. Nie ukrywam sprzedaje ich okna , ale jesli chcesz znac kilka cen to sprawdż ich. Pozdrawiam
mack74

jar
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2006, 9:38

autor: jar » 07 cze 2006, 22:34

Widziałem parę okienek z tej firmy (nawet więcej niż parę) i ... uważam, że są bardzo przyzwoite.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów