polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

Trudno wątpić, że docieplenie budynku jest opłacalną inwestycją. Ale jak wykonać docieplenie budynku? Jakie materiały wybrać? Jakie są dostępne technologie? Czym się różnią? Odpowiedzi wszystkie pytania dotyczące docieplania budynków znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

dyska
polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

autor: dyska » 12 mar 2010, 17:00

Witam na to forum trafiłam już jakiś czas temu gdy remontowałam mieszkanie W WARSZAWIE , szukałam kilku wskazówek i porad dotyczących owych remontów miedzy innymi szukałam fachowców którzy by rzetelnie wykonali te prace,ale na nikogo nie trafiłam do czasu gdy kuzyn mojej koleżanki polecił mi firmę TYNKMAR-DEK. Firma naprawdę rzetelna wczesna jesienią wykonywali u mnie elewacje(ocieplenie) domu (ekipa bez nałogów kilka razy ich podpuszczałam na alkohol ale za każdym razem odmawiali)ponad to byli punktualni prace zaczynali kolo 7 rano a kończyli kolo 19 albo i później (do póki było widno) Prace wykonywali na własnych materiałach co zaoszczędziło mi czasu na jeżdżenie po hurtowniach itp wykonali tez poprawki obróbek blacharskich i parapetów, natomiast zima ocieplali poddasze mieszkania i wykańczali mi 2 piętro domu tj, gipsowanie, podwieszanie sufitów , układali panele itp. a co najważniejsze maja przystępna cenę!!!Z tego co wiem firma jest na rynku może ze 2 lata wiec dopiero na tak zwanym rozruchu dlatego postanowiłam ich polecić ;-)

Jak by ktoś był zainteresowany to podaje kontakt telefoniczny do pana MARKA ZAJĄC 601865249

tolek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 28 mar 2008, 21:24
Lokalizacja: Mazowieckiede
Re: polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

autor: tolek » 12 mar 2010, 19:15

Witam,--raz już była ta paskudna reklama,musieli Ci naprawdę ;dobrze zrobić;,pozdrawiam.

Awatar użytkownika
UNICOM
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 528
Rejestracja: 01 paź 2009, 6:18
Lokalizacja: RNI NISKO
Re: polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

autor: UNICOM » 12 mar 2010, 21:01

dyska pisze:Witam na to forum trafiłam już jakiś czas temu gdy remontowałam mieszkanie W WARSZAWIE , szukałam kilku wskazówek i porad dotyczących owych remontów miedzy innymi szukałam fachowców którzy by rzetelnie wykonali te prace,ale na nikogo nie trafiłam do czasu gdy kuzyn mojej koleżanki polecił mi firmę TYNKMAR-DEK. Firma naprawdę rzetelna wczesna jesienią wykonywali u mnie elewacje(ocieplenie) domu (ekipa bez nałogów kilka razy ich podpuszczałam na alkohol ale za każdym razem odmawiali)ponad to byli punktualni prace zaczynali kolo 7 rano a kończyli kolo 19 albo i później (do póki było widno) Prace wykonywali na własnych materiałach co zaoszczędziło mi czasu na jeżdżenie po hurtowniach itp wykonali tez poprawki obróbek blacharskich i parapetów, natomiast zima ocieplali poddasze mieszkania i wykańczali mi 2 piętro domu tj, gipsowanie, podwieszanie sufitów , układali panele itp. a co najważniejsze maja przystępna cenę!!!Z tego co wiem firma jest na rynku może ze 2 lata wiec dopiero na tak zwanym rozruchu dlatego postanowiłam ich polecić ;-)

Jak by ktoś był zainteresowany to podaje kontakt telefoniczny do pana MARKA ZAJĄC 601865249



Nie zle sa te Twoje wypociny. Po co Wy takie bzdety piszecie na forum. Przeciez wiadomo jaka jest rzeczywistosc, a te bzdety z tym alkoholem no to juz naprawde porazka.


Jak dobrze poczytacie to forum to co jakis czas sie znajduje taki sam post i to idzie na jedno kopyto, polecil znajomy, kuzyn, brat kuzyna, firma abstynentow, solidni rzeteli i fachowcy.

Jak masz sie zareklamowac na forum swoja firme to napisz ze wykonujesz remonty ale nimosz narazie pracy i jej szukasz. :roll:

U mnie jak firma docieplala dom, to pracowala do 18, pili razem ze mna dzien w dzien , i zrobili docieplenie w ciagu 5dni. I Ja bylem zadowolony.

Firma nadal docieplenia robi i remonty w srodku i REKLAMY TU NIEPOTRZEBUJA
UNIKOM WSZELKIEJ PRACY!!!!

dyska
Re: polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

autor: dyska » 13 mar 2010, 19:32

LUDZIE JEDNAK POTRAFIĄ BYĆ CHAMSCY!!!!

jacenty800
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 801
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:07
Lokalizacja: włocławek
Re: polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

autor: jacenty800 » 13 mar 2010, 20:19

bez obrazy ale poniekad zgadzam sie z unicomem.chyba ze zeczywiscie pani robi to z dobrego serca.dobrzy ludzie tez sie zdazaja.jezeli sa dobrzy to ich praca bedzie za nich przemawiac.takich firm jak oni sa setki i tez dobrze robia.mało powiedziane firm-brygad zgranych ludzi bo firma jet to tylko papierek.a co do picia to pokaze pani zdjecia robot kolesia ktory pił i jego robote czyli płytki szlifowane pod katem 45 stopni i kładzione bez krzyzykow powiem tak zetknołem sie juz z kilkunastoma kafelkarzami i niedorownywali mu do piet chodzi mi o jakosc połozenia i obrobienia rogow sylikonem-wiekszosc kafelkarzy nawet nie wie co to szpatułka do sylikonu.pił fakt troszke przez to stracił bo czasem nie przyszedl do roboty ale jakosc to on ma najwyzsza.teraz juz nie pije wiec zyskuje jeszcze wiecej.czy sie reklamuje...............nieeeeeeeeeee.po prostu wchodzi sie do łazienki i widzi sie ta jakosc robota sama mowi za niego.robi u samych lekarzy sedziow i adwokatow lub w samym wyzszym towazystwie .ludzie miesiacami czekaja na niego nieraz zapewniajac mu lokum na czas pracy zeby chciał robic u nich.w jego wypadku to on sobie wybiera u kogo chce robic a u kogo nie .pozdrawiam

dyska
Re: polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

autor: dyska » 14 mar 2010, 8:59

zgadzam się z Panem ze i tak tez bywa, nadmieniłam ze jest to brygada nie pijąca, bo z kim bym nie rozmawiała to każdy narzeka ze maja fachowców od rożnych prac, i a to nie punktualni, a to partacze itp :roll: wiec pomyślałam ze skoro napisze o nich kilka pozytywnych slow będzie dobrze a tu widzę ze każdy wylewa tylko kubeł zimnej wody i weź tu człowieku bądź dobry dla innych!!

Awatar użytkownika
UNICOM
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 528
Rejestracja: 01 paź 2009, 6:18
Lokalizacja: RNI NISKO
Re: polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

autor: UNICOM » 14 mar 2010, 15:57

Pani @Dyska jezeli firma jest rzetelna to ona sobie sama reklame robi i przybywaja jej klijenci i nie trzeba jej internetu do reklamy.

Jezeli pani poleca ta firme to niech poda pani caly adres jej (dane) wtedy moze ktos zna ta firme i opinie wystawi jaka ta firma jest, bo sam nr tel nic nie mowi (zawsze mozna zmienic) :roll:


Chyba ze to firma jednoosobowa z kilkoma manewrami do pomocy.


Jezeli ci fachowcy sa tacy jak w temacie to Takich FACHOWCUW bym unikol :lol: :lol:
UNIKOM WSZELKIEJ PRACY!!!!

jacenty800
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 801
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:07
Lokalizacja: włocławek
Re: polecam fachowcuw do ocieplen i nie tylko

autor: jacenty800 » 14 mar 2010, 16:23

zgodze sie z panem @ unikomem co do nazwy firmy,i zastanaiam sie co pan @ unikom do firm jeedno 2 osobowych.uwaza pan ich za gorszych fachowcow? ich jakosc moze byc lepsza niz kilkuosobowych firm tyle ze mniej roboty przerobia,nie zbuduja pałacow ale z wykonczeniem chatki dadza sobie rade.pozdrawiam


Wróć do „Docieplanie budynków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów