Pytanie do Absolwentów !!

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

TomTomOne
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2009, 0:32
Pytanie do Absolwentów !!

autor: TomTomOne » 19 lis 2009, 0:41

Witam!
Może zacznę od tego, że jestem w klasie maturalnej i po maturze wybieram się na Politechnikę Gdańską na wydział Budownictwa.

Poszukuję absolwentów którzy skończyli ten kierunek niestacjonarnie (zaocznie)
Mam parę pytań, najważniejsze z nich:
1. Czy studia zaoczne na kierunku budownictwa są naprawdę bardzo trudne?
2. Na PG studenci (zaoczni) muszą od razu wybrać specjalizację (z tego co wyczytałem) czym kierować się przy wyborze specjalizacji?

Mam też prośbę czy studenci/absolwenci - dzienni/zaoczni mogli by zostawić np. numer GG? Skype? Mam wiele wątpliwości i pytań na które nikt mi nie odpowie ponieważ w moim otoczeniu nie ma żadnych absolwentów budownictwa.
Z góry dziękuję.


Pozdrawiam
Mateusz

DRATEVKA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 15 sty 2010, 20:39
Re: Pytanie do Absolwentów !!

autor: DRATEVKA » 07 mar 2010, 18:49

Witam Cię Mateuszu. Jeżeli chodzi o studia na jakiejkolwiek uczelni technicznej to faktycznie nie należą one do najprostszych. W semestrach z pewnością będzie sporo nauki, ale jeżeli będziesz sumiennie i w wyznaczonych terminach rozliczał się z zadanych projektów to nie powinny Ci takowe studia przysporzyć większego problemu. Jeżeli jesteś "olewusem" to po prostu albo będziesz musiał ostro przysiadać przed sesjami egzaminacyjnymi albo po prostu odpuścić sobie :) Musisz wiedzieć czego chcesz i po co tam poszedłeś :D Studia są trudne, ale nie nie do przejścia :)

Jeżeli chodzi o wybór specjalizacji, czy też specjalności to ciężko jest cokolwiek doradzić. Może poczekajmy, aż się dostaniesz na tą uczelnię, to wtedy dokładniej omówimy temat ;)

Serdecznie pozdrawiam!


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów