jak to z tymi oknami jest....

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

rez_77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 kwie 2006, 12:42
Lokalizacja: Szczecin
jak to z tymi oknami jest....

autor: rez_77 » 24 maja 2006, 8:16

mam niedawno co zadoptowane podasz,w dwoch pokojach posiadam duże okna połaciowe
z funkcja roszczelnienie i zauważyłem rano na tych oknach po stronie zewnetrznej roszenie
(pare wodną) i mam pytanie czy wszystko jest ok?
okna są zamotowane w cześci mastardowej po 3 w każdym pokoju z jednego z nich wogóle
niekorzystam(pokoju)a efekt rano jest dokładnie taki sam co o tym myślec? początkowo sądziłemże to kwestia wentylacj ale dziś spałem przy otwartym oknie,nawiewnik były otwerte a rano efekt ten sam rosa po zewnętrznej stronie szyby ..co o tym myślicie ???
wprawdzie padał deszcz i tłumacze to sobie tym ze na mokrej szyby pod wpływm róźnixy tempera pojawiła sie rosa.......)

Awatar użytkownika
Explorer
Aktywny
Aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 10 kwie 2006, 22:37
Lokalizacja: Lublin

autor: Explorer » 24 maja 2006, 17:28

jest okej, za zewnątrz musiała być duża wilgotność, na karoserii aut rano, także czasami jet taki efekt.
wolnoć Tomku w swoim Domku :-)


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

Gotowe projekty domów

cron