Płyty regipsowe na konstrukcji drewnianej pod panele.

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Golonez85
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2010, 11:59
Płyty regipsowe na konstrukcji drewnianej pod panele.

autor: Golonez85 » 04 mar 2010, 12:22

Witam serdecznie wszystkich,mam pytanie odnosnie pokoju na poddaszu,otoz w pomieszczeniu tym na scianie mam ułożone panele, chce je zdemontowac i na tej konstrukcji umiescic plyty regipsowe prosze o odpowiedz czy jest to wykonalne i czy nie beda powstawac pekniecia,konstrukcja ta jest drewniana a nie chce jej usuwac i szpachlowac calego pokoju gdyz pomiedzy konstrukcją mam styropian dzieki ktorym w pomieszczeniu jest cieplo tym bardziej ze jest to pokoj na poddaszu.Proszę o odpowiedzi.Pozdrawiam.

jacenty800
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 801
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:07
Lokalizacja: włocławek
Re: Płyty regipsowe na konstrukcji drewnianej pod panele.

autor: jacenty800 » 04 mar 2010, 15:17

jezeli łaty po panele sa stabilne to czemu nie.a czy bedzie pekac? wsio zalezy od konstrukcji i sposobu obrobienia potem płyt

wito-pc
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 913
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:31
Lokalizacja: Czeladż
Re: Płyty regipsowe na konstrukcji drewnianej pod panele.

autor: wito-pc » 04 mar 2010, 15:29

Witam, jeśli konstrukcja robiona była typowo pod panele to pozostałbym przy panelach gdyż pod panele montuje się słabszą konstrukcje oraz rozstaw jest różny od rozstawu do g/k co mocno podroży inwestycje pozdrawiam
Cezar


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów